5 MART PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI

5 Mart Pazartesi reyting sonuçları Söz mü Çukur mu?

06 Mart 2018 Salı 10:38 < REYTİNG SONUÇLARI

5 Mart 2018 Pazartesi reyting sonuçları
5 Mart Pazartesi AB ve TOTAL reyting sonuçları

TOTAL VE AB GRUBU 
 

Reklam verenler ürünlerinin hitap ettiği kitleye göre yayınlara reklam vermek ister. Böylece reklamdan daha çok verim alabilecektir. Bu nedenle reytingler çeşitli gruplara ayrılmıştır. Bu gruplar, eğitim seviyesi ve gelire bağlı olarak belirlenmiştir. Toplamda 4 grup vardır. Bunlar: A/B, C1, C2 ve D/E. Bunların hepsinin toplamına ise TOTAL deniyor. Bizi bu dört gruptan A/B grubu ve hepsinin toplamı olan TOTAL ilgilendiriyor. Çünkü diğer gruplar medyaya bildirilmiyor.

Hangi Dizi reytinglerde birinci, Hangi Kanalın Reyting oranı kaç hepsi Reyting Tv de

5 Mart reyting sonuçları 
Televizyon'da bu akşam Star Tv'de Söz Dizisi  FOX Tv de Milyonluk Resim yarışma programı, Atv de Kırgın Çiçekler Show Tv de Çukur Dizisi var. Hepsi birbirinden iddialı Reyting sıralamasında zirveye oynuyor. 

Reyting (İzlenme Oranı) nedir? : Belirli bir zaman diliminde dakika başına düşen ortalama izleyici oranıdır. Share (İzlenme Payı) nedir? : Bir kanalın ve programın belirli bir zaman diliminde toplam televizyon izlemelerinden aldığı paydır.  Hangi dizi reyting sonuçlarında dereceye girdi.
Hangi kanalın reytingleri daha yüksek? İşte günün sonuçları:

5 Mart Pazartesi reyting sonuçları 
Çukur geçen haftanın (26 Şubat) Total reyting sonuçlarında günün ikincisi  idi.

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?
5 Mart Pazartesi Çukur Dizisi Total reyting sonuçları 
Çukur reytingleri

çukur ile ilgili görsel sonucu
Star Tv nin Reytinglere damgasını vuran Dizisi Söz 26 Şubat Pazartesi Günü Reytinglerde 1. olmuştu.

Söz 26 Şubat Pazartesi Total reyting sonuçlarının Şampiyonu
Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Mensubu görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.

5 Mart Söz Dizisi reyting sonuçları 
Söz reytingleri

söz ile ilgili görsel sonucu
Reyting sonuçları Hergün Saat 10.30'da Reyting tv'de


Reyting sonuçları Hergün Saat 10.30'da Reyting tv'de
Reyting Tv Sokağın Nabzı - Diziler


Haberi hazırlayan
Murat TUNÇ
534 defa okundu.
Etiketler5 Mart Pazartesi reyting sonuçları 5 mart reytingleri reyting sonuçları söz reytingleri çukur reytingler pazartesi reytingleri pazartesi reyting sonuçları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir