Adı Zehra Konusu Ve Oyuncuları

Fox Tv'nin Sevilen Dizilerinden olan Adı Zehra'nın Konusu Oyuncuları

19 Mayıs 2018 Cumartesi 13:55 < DİZİ OYUNCULARI

Adı Zehra Dizisi Konusu

Almanya’da yoksul bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen Zehra Şimşek’in yaşadıkları ne görülür ne de duyulur cinstendir. Zehra’nın hikayesi Berlin’de yoksul ve katı kuralları olan ailesinin evinde başlayıp İstanbul’da geçmişi sırlarla ve korkunç bir suçla örülü İstanbul’lu zengin aileyle devam eder. Ailesi tarafından ailenin namusunu kirlettiği için ölüme terk edilen Zehra ardı arkası kesilmeyen olayların ardından 7 yıldır kayıp olan Hande adlı genç bir kızın yerine geçer. Almanya’ya Türk konsolosluğuna davet edilen Hande’nin annesi de Zehra’yı kızı olarak teşhis etmiştir. 7 yıl sonra kızını bulduğuna inanan anne sevinçle Zehra’yı İstanbul’a götürür. Bir taraftan peşindeki ailesinden kaçan diğer taraftan ise gerçek annesini merak eden Zehra, yeni ailesi hakkında korkunç gerçeği öğrenmeye başladıkça hayatı tehlikeye girecek.
Adı Zehra Dizisi reytingleri için tıklayınız.

Adı Zehra Oyuncuları

Zeynep Çamcı (Zehra Şimşek – Hande Kurdoğlu);

zeynep çamcı ile ilgili görsel sonucu

11 Aralık 1986 Bodrum doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. İlk rolünü Recep İvedik’te alan başarılı oyuncu daha sonra Adını Feriha Koydum, Beni Böyle Sev, Deliha, Meryem, Seviyor Sevmiyor ve Kara Yazı gibi projelerde rol almıştır.
 

Alican Yücesoy (Serkan Kurdoğlu);

22 Ekim 1982 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Pilli Bebek, Zoraki Koca, Adanalı, Sen de Gitme, Suskunlar, İntikam, Kördüğüm ve Serçe Sarayı gibi dizi projelerinde rol almıştır.

alican yücesoy ile ilgili görsel sonucu

Hatice Aslan (Şule Kurdoğlu);

20 Şubat 1962 Sivas doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Daha önceden Ferhunde Hanımlar, En Son Babalar Duyar, Kınalı Kar, Hürrem Sultan, Güzel Günler, Lale Devri, Bugünün Saraylısı, Ayrılsak da Beraberiz, Mayıs Kraliçesi ve İçimdeki Fırtına gibi dizi projelerinde rol almıştır.

hatice aslan ile ilgili görsel sonucu

İnanç Konukçu (Kadir Keltikli);

inanç konukçu ile ilgili görsel sonucu

1 Ocak 1985 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana sanat Dalı mezunudur. Başarılı oyuncu daha önceden Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Kaçak, dar Elbise, Kaçma Birader ve Kırlangıç Fırtınası gibi projelerde rol almıştır

 

Seda Güven (Ceren Kurdoğlu);

seda güven ile ilgili görsel sonucu

28 Ağustos 1984 İzmir doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım Bölümü mezunudur. Daha önceden Ekmek Teknesi, Elveda Derken, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Merhaba Hayat, Kurt Seyit ve Şura, Aşk Yalanı Sever ve Ateş Böceği’nde rol almıştır.

Yanı sıra, 
Hakkı Ergök (Nadir Yaman); 

Emre Kıvılcım (Genco Yaman);

Güneş Hayat (Şermin Şimşek);

Ali Meriç (İsmail Şimşek);

Sohel Altan Gol (Salih Şimşek);

Ülkü Hilal Çiftçi (Mine Kurdoğlu);

Oyuncularda kadrodadır.

Adı Zehra 13. Bölüm Fragmanı

Hazırlayan
Murat TUNÇ

513 defa okundu.
Etiketleradı zehra dizisi konusu adı zehra konusu adı zehra zeynep çamcı kimdir adı zehra oyuncuları adı zehra reytingleri
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir