AĞLAMA ANNE

ATV’nin yeni ve başarılı dizilerinden biri.Aslında genel olarak baktığımızda biraz klasik, eski Türk filmi tadında ,benzeri olan ve izlerken ben bu filmi daha önce izlemiştim diyebileceğiniz tat’ da bir dizi.

16 Ekim 2018 Salı 09:58 < DİZİ HABERLERİ

ATV’nin yeni ve başarılı dizilerinden biri.

Aslında genel olarak baktığımızda biraz klasik, eski Türk filmi tadında ,benzeri olan ve izlerken ben bu filmi daha önce izlemiştim diyebileceğiniz tat’ da bir dizi.
Ekranlara iyi bir giriş yaptı, kadrosu oldukça güzel ve başarılı isimler var, gözyaşının bol olduğu, izlerken çoğu zaman sinirlerimize hakim olamadığımız bir dizi.

aglama anne oyunculari
Siyah Beyaz Aşk dizisindeki başarılı performansıyla izlediğimiz Birce Akalay’ı bu dizide hapishaneden yeni çıkan Alev karakteri ile izleyeceğiz. Yıllar önce öğrencilik yıllarında Adnan ile tanışır ve ondan hamile kalır, sonrasında psikolojisi bozulan Alev, çocuğunu öldürmeye kalkınca, yakalanır. Hapse giren Alev, kızına sahip çıkmayınca kız kardeşi sahiplenir. Babasından nefret eden Alev, yıllar sonra hapisten çıkar ve kızını almak için elinden geleni yapmaya karar verir.
Özlem Yılmaz, benimde çok beğendiğim oyunculardan biri, zerafeti, güzelliği ve oyunculuğuyla kendine hayran bırakan isimlerden.

Dizide Damla, Alev’in kız kardeşini oynuyor.   

Ablasının çocuğunu öldürmek istemesinden ve hapse girmesinden sonra, hayatı ile ilgili önemli bir karar alarak, ablasının kızını evlatlık edinir. Genç yaşta verdiği bu kararından dolayı ailesini özelliklede babasını karşısına almıştır.
Güzel ve bakımlı olan Damla kızı Zeynep’i büyütmek için hiç evlenmemiş ve hayatını kızına adamış genç bir annedir.
Cansel Elçin genç başarılı isimlerden biri, dizide psikolojik sorunları olan eşi ile dünyalar güzeli bir kızı olan Adnan’ı canlandırıyor. Yıllar sonra bir kızı daha olduğunu öğrenir ve her şeye rağmen kızını bulmaya çalışır. Babasının iş ortağının kızıyla evli olan Adnan, babasının baskısı yüzünden şizofren eşinden boşanamayan bir işadamını canlandırıyor.
Dizinin şüphesiz en dikkat çeken karakterlerinden biri Zeynep, büyük bir dramın içindeki Zeynep, dedesinin, yengesinin baskılarına, annesi üzülmesin diye ses çıkartmayan, özel bir üniversitenin Edebiyat bölümünde okuyan başarılı bir öğrenci. Yalnız dizinin ilerleyen günlerdeki bölümünde aşık olacağı Mert’in de kardeşi olduğunu öğrenecek ve hayatının beklide en büyük acısını yaşayacak, dünyalar güzeli genç bir kız.
Ağlama Anne dizisinin diğer oyuncuları ise, Sezin Akbaşoğulları, Ekin Mert Daymaz, Aslıhan Malbora, Nisa Sofiya Aksongur, Selim Bayraktar, Nihal Koldaş, Turgay Kantürk, Burcu Gönder, Lila Gürmen ve Hüseyin Soysalan gibi başarılı isimler yer alıyor.
Dizi reyting listelerinde başarısız görünmüyor, ama umarım heyecanı yüksek, duygu dolu bir dizi olarak yoluna devam eder.
Tüm ekibi tebrik ediyorum yolunuz açık reytinginiz bol olsun.
 

Ağlama Anne 3. Bölüm Fragmanı

 Editör

Feride özkılıç TEDİK
424 defa okundu.
EtiketlerAğlama Anne Ağlama Anne dizisi reytingleri Ağlama Anne dizisi oyuncuları Ağlama Anne hangi kanalda reyting sonuçları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir