ARŞİV
Bölüm
Kategori    
Köşe yazarı    
Arama yeri
Arama kelimesi
Göğüs Küçültme
Birçok kadının sorunlarından biri olan büyük göğüsler hem estetik bakımdan, hem de sağlık açısından kadına zarar vermektedir. Göğüs küçültme ameliyatları son zamanlarda popüler hale gelmiştir. Birçok kadın göğüslerini küçülterek, hem kıyafetlerinin daha şık durmasını sağlarken aynı zamanda, sırt ve bel ağrısından da kurtulmuş oluyor.
15 Temmuz pazartesi reyting sonuçlarında birinci kim?
Tv ekranlarında bir akşam daha geride kaldı. 15 Temmuz reytinglerinde Diziler, yarışmalar ve programlar birbirini yenebilmek için yarıştı. Tamam ama 15 Temmuz Pazartesi en çok hangi Dizi yada Tv programı izlendi? Evet işte 15 Temmuz Pazartesi reyting sonuçları...
29 Haziran Cumartesi Reyting Sonuçları
Televizyonda 29 Haziran Cumartesi yayınlanan program ve diziler
28 Haziran Cuma Reyting Sonuçları
28 Haziran Cuma Reyting Sonuçları, Günün birincisi kim olacak ? Hercai mi Bıçak sırtında mı Kardeşim benim mi Güldür Güldür show mu ?
27 Haziran Perşembe Reyting sonuçları
Televizyon ekranlarında izleyicilerin en çok tercih ettikleri programlar reyting sıralamasında üstlerde yer almaktadır. Bu yazımızda 27 Haziran 2019 Reyting Sonuçlarını sizlerle paylaşacağız. İşte reytingler hakkındaki ayrıntılar…
Yaz sezonunun iddialı Dizilerinden Kimse Bilmez
ATV’nin yeni Yaz sezonunun bana göre en güzel dizilerinden biri. Oyuncular çok iyi, kadro iyi seçilmiş, konu heyecan verici
Sezonun en Tatlı Dizilerinden Benim Tatlı Yalanım
Yaz tatiline girdiğimiz bu günlerde birçok dizinin sezon finali yapmasının ardından, yeni diziler art arda yayına girmeye başladı.
Adalet Dizisi
Bugün severek bir süredir izlemeye başladığım TLC kanalı hakkında konuşmak istiyorum.
Payitaht Abdülhamid’de Sezon Finali Muhteşemdi
Sebahattin Payitaht için son vuruşunu başlattı. Üç gemi dolusu askeri sığınmacı kılığında Payitahtta doğru yola çıkarttı.
Diriliş Ertuğrul Sezon Finali Muhteşemdi
Ertuğrul, Berke Han ile görüşmeye gitmiş, fakat yine kurulan tuzaklara maruz kalmıştı
Payitaht Abdülhamid’de 87. Bölümde İhtilal Hesapları Vardı.
Venbery Devlete ve Hünkara ihanetten tutuklanmıştı. Abdülhamid, İngilizlerin Payitaht hakkında casusları tarafından bilgi toplanmasının Londra’nın istemesinin ardında, daha sert bir hamle olacağını anlar.
Payitaht Abdülhamid’in 86.Bölümünde neler oldu?
Payitaht Abdülhamid’in 86.Bölüm özeti. Payitaht Abdülhamid Yeni bölümünde neler oldu ?
Kalk Gidelim'in 71.Bölümünde Neler Olacak?
Cumartesi günlerinin en çok izlenen organik dizisi Kalk Gidelim de, geçtiğimiz bölümün sonunda Muhtar Halil'in odasında bulunan mikrofonun bozuk olması sebebiyle Seyfettin, Mustafa Ali ve Meryem'in konuşmaları köydeki herkes tarafından duyulmuştu.
Diriliş Ertuğrul’un 148. Bölümünde Kutlu Mücadele başladı
Diriliş Ertuğrul’un 148. Bölümün özeti ve analizi
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir