AVLU'DA NELER OLUYOR?

Birçok eleştirmen bu dizi hakkında iyi ya da kötü yazılar yazdı. Evet, Avlu oldukça başarılı bir dizi.

08 Nisan 2018 Pazar 21:05 < DİZİ FİLM YORUMLARI

Avlu'da neler oluyor?

Birçok eleştirmen bu dizi hakkında iyi ya da kötü yazılar yazdı. Evet, Avlu oldukça başarılı bir dizi.
Wentworth isimli diziden uyarlama olduğu söylenen Avlu dizisi, oldukça hareketli başladı.
Büyük ses getiren Star Tv’nin yeni dizisi Avlu, gerek konusuyla, gerek oyuncularıyla gerekse yüksek adrenaliyle oldukça beğeni kazandı.
Avlu dizisinde rol alan oyuncuların hepsi birbirinden başarılı, Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı,Ruçhan Çalışkur ve birçok oyuncu yer alıyor.
Şebnem Dönmez, dizide bıçaklandı ve diziden ayrıldı. Bence çok isabetli bir karar olmuş, maalesef dizideki karakteri canlandıramadı, oyunculuğu çok kötüydü. Aslında dizinin içinde, oyunculuğunu hiç beğenmediğim çok fazla isim var, umarım onlarda diziden ayrılmadan kendilerini düzeltirler.

Avlu Dizisi reytingleri

Sürükleyici bir dizi, konusuda güzel, akıllı, güzel, çekici, bir çocuk annesi Deniz Demirin koca şiddetinden sonra girdiği hapishanede, yaşadığı zorlukları, gördüğü eziyetleri anlatıyor.
Etkileyici sahneler var, kendi kurallarını oluşturan, oldukça öfkeli iki kadının arasında kalan, Deniz’in yaşadıklarını ya da daha neler yaşayacağını göreceğiz.
Elbette Allah kimseyi böyle bir duruma düşürmesin demeden de izleyemiyoruz, fakat dizinin içinde birde küçük kız çocuğu var. Bu kadar dramın, kavganın ve korkunun içinde küçük bir çocuğun olması beni oldukça rahatsız ediyor, dizide olsa hiçbir hakim böyle bir hapishaneye annesi ile çocuğunu göndermez diye düşünüyorum.
Umarım en kısa zamanda küçük kızı diziden çıkartırlar, bunun psikolojik tranva yaratacağını düşünüyorum.
Oyunda olsa böyle bir hapishanede, herhangi bir suça karışmadan zamanını doldurup çıkmak çok zor.
Genel anlamda diziye baktığımızda, suçlarının, günahlarının cezasını çekerken, bir yandan da hayatta ve ayakta kalma mücadelelerini hep birlikte izlemeye devam edeceğiz.
Hapishane kıyafetleri, oyuncuların makyajları, saçları, bakışları, efekt’ler, müzik, hapishane platosu yani her şey oldukça güzel hazırlanmış, umarım reyting kaygısı olmadan bu çizgide devam eder.
Tüm ekibi ve oyuncuları yürekten tebrik ediyorum.
 

Haberi hazırlayan
Feride Özkılıç TEDİK

569 defa okundu.
Etiketlerstar tv dizisi avlu avlu dizisi konusu avlu dizisi reytingleri avlu dizisi hangi gün avlu dizisi hangi kanalda
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?DÖVİZ KURLARI
USD 5.7390     EURO 6.4830     IMKB 99835     ALTIN 242,951    
sanalbasin.com üyesidir