Beni Bırakma Dizisinin Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Atv'nin Dizilerinden Beni bırakma 99.bölüm ve 100.bölüm özeti

24 Mayıs 2018 Perşembe 05:44 < DİZİ FİLM HABERLERİ

Beni Bırakma

99. Bölüm

Emre, Zeynep ile arasını düzeltmeden onu hiçbir yere göndermez. Zeynep, Emre’nin ailesiyle arasının bozulmaması ve Emre’ye karşı koyamadığı için son çare hiç beklenmedik birinden yardım ister. Vedat ise Esin yüzünde Hülya’yı ikinci kez kaybeder. Esin artık özgürlüğüne kavuşmuştur. Meltem ise Tarık ve Sıla’nın bulunduğu yeri ateşe verir. Tarık ve Sıla alevler arasında kalır ve onlar için artık vakit daralır.

Yayın Tarihi : 25 Mayıs 2018 / Cuma

Yayın Saati : 14.00

100. Bölüm

Emre ve Zeynep aralarındaki bütün engelleri kaldırmak için yeniden el ele tutuşur. Bora, büyük bir ümit ile Zeynep’in kahramanı olmak için yanına geldiğinde Zeynep’ten acı gerçeği öğrenir. Öte yandan Tarık ve Sıla, yangının içinden güçlenerek çıkar, aşklarına daha da fazla sarılırlar. Tarık, Sıla’nın içinde bir şüphe kalmaması için onu Meltem ile yüzleştirir. Meltem, fotoğrafların tamamen bir yalandan ibaret olduğunu söyler. Tarık ve Sıla mutlulukları için artık bir engelin kalmadığını düşünürken Meltem’in büyük planından habersizlerdir. Öte yandan Esin, tamamen kurtuluşa erdiğini düşünürken Yeliz, Esin’in kendisini hapiste bırakıp çıkmasının intikamını almak için harekete geçer.

Yapımcı : Focus Film - Nilgün SAĞYAŞAR – Ayşe MEDRAN

Yönetmen : Canan Evcimen, Gürsel Ateş, Nujin Yıldız, Ayşe Işıkay Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz Işıkay

Senaryo : Nebahat Küçükazay, Melike Yılman, Necati Küçükazay, Deniz Aydenk, Zeynep Kaya, Uğur K. Arpacı, Tolga Küçük

Proje Tasarım: Cafer ÖZGÜL

Oyuncular : Sude Doğar (Sıla), Emrah Akduman (Tarık), Esengül Aypek (Meltem), Özlem Önemli (Zeynep), Berkay Veli (Emre), Çağla Çukurova (Cansu), Keiko Belir Yarar (Esin), Kaan Yalçın (Vedat), Özlem Boyacı (Arzu), Mithat Erdemli (Cengiz), Şebnem Gürsoy (Seher), Tuğçe Özbey (Aslı), Gonca yakut (Hülya),

Reyting Tv Tarafsız Tartışma Pek yakında 

 

 

475 defa okundu.
Etiketleratv reytingleri atv dizileri reytingleri reyting sonuçları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir