Bir Aile Hikayesi

Farklı konusuyla FOX TV’nin Cumartesi akşamı başlayan ve Amerika’nın 1 numaralı dram serisi “This Is Us”ın uyarlaması olan dizi merakla izlendi.

13 Mart 2019 Çarşamba 17:11 < FERİDE İLE DİZİ İZLE


Dizi yıllar önce 1984 yılında Cem (Celil Nalçakan) ile Reyhan’ın (Songül Öden) üçüzlerinin erken doğmasıyla ve birinin ölmesiyle başlıyor. Aynı gün caminin bahçesine bırakılan bir günlük bebeği de alarak kendi çocukları gibi büyüten güzel bir aile.
Hepsinin ayrı ayrı ve farklı hayatları olmasına rağmen, birbirine bağlı 3 güzel kardeşin hikâyesini anlatıyor.
Dizide Berk (Birkan Sokullu) yaklaşık 5 yıldır bir çikolata markasının reklam yüzü, yakışıklı ve ikiz kız kardeşiyle yaşayan fakat asıl ideali iyi bir oyuncu olmak ve hayallerini gerçekleştirmek. Dizi boyunca onun kariyerini nasıl yükselteceğini ve başarılarını izleyeceğiz.
Mahur (Olgun Toker) evlatlık alınan ve gerçek ailesini merak eden, sonunda biyolojik babasını bulan bir iş adamı, her şeyin en iyisini isteyen, iyiliksever, evli ve iki kızı ile haraketli, düzenli bir hayatı var.
Beste (Elçin Afacan) doğduğu günden bu güne kadar hep kilolarıyla başı dertte olan her ne kadar vermeye çalışsa da bunu başaramayan, bir erkek arkadaşı olması için dua eden aslında çok güzel ve ailenin en sevimli kardeşi.
Dizide annelerini oynayan Songül Öden ’in yaşlandırma makyajı pek olmamış, mesela saçları neden o kadar beyaz? Dizi için biraz kilo alabilirdi! Elbette dizinin içerisinde birçok sırda var ve biz o sırları ilerleyen bölümlerde izleyeceğiz.
Bir Aile Hikâyesinin yönetmenliğini başarılı isim Merve Girgin, senaristliğini ise Deniz Madanoğlu yapıyor. MEDYAPIM tarafından çekilen dizi Cumartesi günleri ekrana kilitleyecek gibi.
Tüm ekibi tebrik ediyor, reytinginiz bol olsun diyorum…
 


Editör
Feride Özkılıç Tedik

Reyting tv yazarı
feridezkltdk@gmail.com
391 defa okundu.
Etiketlerbir aile hikayesi nerede çekiliyor bir aile hikayesi reytingleri bir aile hikayesi oyuncuları dizi reytingleri reyting sonuçları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir