Bir Deli Rüzgâr

Bu diziyi izlerken, kendinizi 70’li 80’li yıllarda, o günlerin, geçmişin tam da ortasında muhteşem hissediyorsunuz

07 Ekim 2018 Pazar 18:20 < DİZİ HABERLERİ

Bir Deli Rüzgâr

Bu diziyi izlerken, kendinizi 70’li 80’li yıllarda, o günlerin, geçmişin tam da ortasında muhteşem hissediyorsunuz

Fox Tv’de yayınlanmaya başlayan Bir Deli Rüzgâr dizisi, ismi gibi ekranlarda rüzgâr gibi esti.
Eleştirmenler tarafından oldukça da beğenilen dizi, Mazi İçimde Yara sözünün hakkını veriyor. Konusunu çok beğendim, en azından diğer dizilerden çok farklı, merak uyandırıyor, heyecanlı ve azda olsa gerilimi olan bir dizi.

Aslında diziyi izlerken hırsın ne kadar tehlikeli bir duygu olduğunu, en yakınındakilerin eline, dostluğuna ve sıcaklığına ne kadar ihtiyaç duyduğumuzu da anlatıyor.

Sanat dünyasının sahne arkasını, yaşanmışlıklarla birlikte servis edildiği dizi, hem geçmişe ait şarkıları, hemde günümüz müzikleriyle adeta kulaklarımızın pasını siliyor.
bir deli ruzgar dizisi
Vatanım Sensin dizisinde kendine hayran bırakan, yıldızı parlayan Pınar Deniz bu dizide Gökçe Yücel karakterini canlandırıyor. Anne ve üvey babasıyla yaşayan, onu terk eden babasına ulaşmak için ünlü olmaya çalışan Gökçenin yolu eski ses sanatçılarından Melike Candan ile kesişir.

Bu dizide Melike Candan’ı canlandıran Hatice Aslan, geçen sene İçimdeki Fırtına dizisinde de oldukça başarılıydı.
Melike Candan,1970’li 80’li yıllarda, ailesini terk edip ünlü bir ses sanatçısı olma uğruna oğlu Uğur dahil birçok şeyden fedakarlık yapmış, istediğini de başarmış, geçmişe ait birçok sırrı olan eski bir assolist.
Dizinin yakışıklı oyuncusu Berk Cankat, onu en son Güzel Köylü dizisinden hatırlıyoruz. Red Road adlı bir gece kulübü olan Uğur’u canlandırıyor. Gökçenin hem sesine hem de kendine aşık oldan Uğur’un, annesi Melikeye olan hırsı, kin ve nefreti gerçekleri görmesine engel oluyor, fakat bir yandan da annesinin, kendini neyin uğruna terk ettiğini de merak ediyor.
Dizide Melike Candanın gençliğini canlandıran, Almila Ada’yı en son Adı Efsane dizisinden hatırlıyoruz, o dizide de oldukça başarılıydı.
Dizide Ahmet Uğurlu, Kanbolat Görkem Arslan, Ferit Kaya, Erdem Kaynarca gibi oldukça başarılı isimler de yer alıyor.
Gerek konusuyla, gerekse kostüm ve müzikleriyle oldukça ilgi çeken, reytingleri çizginin üstünde olan Bir Deli Rüzgâr, bizleri her bölümünde kendilerine hayran bırakan, tüm oyuncularına, teşekkür ediyor, Reytinginiz bol olsun diyoruz.

Bir deli rüzgar 5.bölüm 1.fragmanıEditör

Feride özkılıç TEDİK
280 defa okundu.
EtiketlerBir deli rüzgar reytingleri bir deli rüzgar oyuncuları bir deli rüzgar hangi gün bir deli rüzgar fragmanı bir deli rüzgar 5.bölüm fragmanı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir