Bir Zamanlar çukurova Züleyha Kimdir

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Hilal Altınbilek Kimdir?

06 Kasım 2018 Salı 13:58 < DİZİ FİLM HABERLERİ

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Hilal Altınbilek Kimdir?

bir zamanlar cukurova zuleyha kimdir
Genç ve güzel oyuncu dizide bir terzi kızı canlandırır. Hilal Altınbilek  21 Ocak 1991 Egenin şirin ili İzmir doğumludur.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kaç yaşında...?

Şimdilerde 27 Yaşındadır.Güzel ve başarılı oyuncu  Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Küçüklük hayalleri olan Tiyatro ve oyunculuk alanında eğitim alan Hilal Altınbilek  Derin Sular dizisi ekranlarda olmuştu.
Dizide Züleyha karakterini oynayan oyuncu Hilal Altınbilek  168 cm. boyunda ve 50 kg.ağırlığındadır.Derin Sular dizisinden sonra Karagül isimli dizide rol almıştır. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA ZÜLEYHA KARAKTERİ ANALİZİ

Bir zamanlar Çukurova Züleyha kimdir ?

Talihin olanca güzelliği verip birazcık şansı ve kısmeti esirgediği, mütevazı, iyi niyetli ama gerektiğinde kararlı, inatçı olabilen, zeki bir genç kız. Parada pulda gözü olmayan Züleyha'nın en büyük hayali Yılmaz'la evlenip yuva kurmak ve mutlu olmak. Ama bir gün üvey abisi Züleyha'nın hayatını mahvedecek bir adım atar. Bu adımla darmadağın olan Züleyha'nın tek çaresi Yılmaz'la birlikte Adana'ya kaçmaktır. Ama kader Züleyha'yı sınamaktan vazgeçmeyecek, onu ölümden daha zor kararlar vermek zorunda bırakacaktır.

Sıradaki Haber...
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

Bir zamanlar cukurova yeni bolumde neler oldu
 
EDİTÖR

Murat TUNÇ
reytingtv.com@gmail.com
433 defa okundu.
Etiketlerbir zamanlar cukurova zuleyha kimdir bir zamanlar cukurova oyunculari hilal altinbilek kimdir hilal altınbilek hangi dizilerde oynadi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir