BUGÜN NE İZLESEM

Sizleri Bugün Ne izlesem Stresinden kurtaracak önerilerimiz olacak, Tv Kanallarının Reyting Sıralamalarını alt üst eden yapıtları arasında, hangisini izlesem diye kafanızı yormanıza artık gerek yok, Dizi Film Program ne varsa en kalitelilerini sizler için araştırıyor, sıralayarak sizlere sunuyoruz.

12 Ocak 2018 Cuma 11:46 < BUGÜN NE İZLESEM
11 Ocak Cuma 2018
Sizleri Bugün Ne izlesem Stresinden kurtaracak önerilerimiz olacak, Tv Kanallarının Reyting Sıralamalarını alt üst eden yapıtları arasında, hangisini izlesem diye kafanızı yormanıza artık gerek yok, Dizi Film Program ne varsa en kalitelilerini sizler için araştırıyor, sıralayarak sizlere sunuyoruz.


Bugün Ne İzlesemde 3. sırada
Belki binlerce kez izlesekte doyamadığımız Efsane Türk Filmlerinden Hababam Sınıfı Dokuz doğuruyor var...
Tv8'de Saat 20.00'de

 İlgili resim

Bugün ne izlesemde 2.Sırada 
Kanal 7'nin iddialı Yapımlarından Elif Dizisi var.
Kanal 7'de 19 00'de
Konusu:

Elif dizisi, küçük yaştaki Elif’in anne ve babasından ayrı geçen zorluklarla dolu hayatını anlatmaktadır. Elif’in hikayesi öz babasının evine besleme olarak gitmesiyle başlamıştır. Çiftlikte öz babası Kenan’ın eşi Arzu kızın varlığından oldukça rahatsız olmaktadır. Arzu, küçük kıza her türlü kötülüğü yapmaktadır çünkü Elif’in, kocası Kenan’ın kızı olduğunu öğrenmiştir, bu durum küçük kızı onun en büyük düşmanı yapmıştır. Elif ise başına gelen tüm kötü olaylara rağmen annesinin verdiği öğütlere uyar. Kötülüğe kötülükle karşılık vermek yerine her şeyi iyilikle kabul eder. Kenan’ın kardeşi Selim’in, Elif’in kim olduğunu öğrenmesiyle hikaye tamamen yön değiştirir. Dizinin 2. sezonuna gelindiğinde Kenan da, Elif’in kendi kızı olduğunu öğrenir. Bununla birlikle olaylar iyice içinden çıkılamaz hale gelir. Elif konusu ayrılıklar olsa da anne ve babasından ayrı geçen günlerin sonuna yaklaşmaktaydı. Uzun yıllar sonra kavuşan Melek ile Kenan’ın düğün gününde olanlar, yaşanan güzelliklere kara bir leke sürmüştür.
elif dizisi ile ilgili görsel sonucu
Bugün ne izlesemde 1. Sırada
TRT 1 in Efsane olmuş Dizilerinden Payitaht Abdülhamit var
TRT 1'de Saat 20 00 de
Konusu:

Payitaht Abdülhamid; Osmanlı İmparatorluğu'nun tarihin en çok merak edilen, en çok tartışılan ve dünyanın  manipülasyon hamleleriyle gözünü Osmanlı topraklarına diktiği dönemde tahta çıkarak, 33 yıl gücü ve zekasıyla İmparatorluğu var gücüyle ayakta tutan Sultan Abdülhamid Han’ın son 13 yıllık Padişahlık Dönemini, ES Film imzasıyla TRT ekranlarına taşıyor.  Proje Tasarımı Osman Bodur’a ait ve senaryosunu yine Osman Bodur ve Uğur Uzunok’un üstlendiği “Payitaht - Abdülhamid”,  II. Abdülhamid Han'ın bu son 13 yıllık döneminde meydana gelen olaylar çerçevesinde Batılı devletler “yeni yüzyılı” kendileri için dizayn etmeyi arzularken, karşılarına dikilen yürekli adamın hikâyesini seyirciye aktaracak
payitaht abdülhamid ile ilgili görsel sonucu
İyi seyirler

Reyting sonuçları Hergün Saat 10.30'da Reyting tv'de
346 defa okundu.
Etiketlerbugün ne izlesem tv yayın akışı tvde bugün televizyonda bu akşam bugün hangi diziler var reytingler reyting sonuçları 12 ocak reyting sonuçları cuma reytingleri televizyonda bugün hangi diziler var saat kaçta payitaht abdülhamit reytingleri
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 05:33
Güneş 06:56
Öğle 12:40
İkindi 15:41
Akşam 18:12
Yatsı 19:30
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?21°ANKARA
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6626     EURO 6.5275     IMKB 96455     ALTIN 222,078    
sanalbasin.com üyesidir