Aşk ve Mavi bitecek mi?

Atv'nin sevilen dizilerinden olan Aşk ve mavi bitecek mi Sezon finali mi yapacak? 13 Nisan 2018 Cuma 10:38


2018 mayıs ayında Aşk ve mavi bitecek mi  sezon finali mi olacak yoksa eylül 2018 de yeniden başlayıp 2019 yılına dek devam mı edecek?  Soruları merak ediliyordu. Bizde siz değerli okurlarımızın merak ettikleri sorulara cevap verelim ve izleyenleri aydınlatalım istedik bu konuda. Aşk ve mavi sona erdi mi bitecek mi ne zaman final yapacak aşk ve mavi erken final yapar mı aşk ve mavi 2018-2019 da devam mı edecek sezon finali mi meydana getirecek sorularına da yanıtlar vereceğiz.
aşk ve mavi mavi ile ilgili görsel sonucu
Aşk ve Mavi bitiyor mu?
öncelikle dizi bir dönem diye başlamasına rağmen uzatıldı ve 2. Sezonunu oynuyor atv de. Aşk ve mavi dizisi çok kapıldı çok sevildi bu nedenle 1 sezonda bitecek dizi uzatılıp 2. Sezonuna devam edildi. Sadece aldığımız duyumlara nazaran dizi gelecek sezonda da kaldığı yerden devam edecek. Farklı projelerde rol alacak oyunculara yol verilecek fakat çekirdek kadro ile yeni sezonda da atv de devam edecekmiş.
Özetle Aşk ve mavi reytingleri oldukça iyi gidiyor. Dizinin 2018-2019 sezonunda da kaldığı yerden devam edeceği yeni sezonla beraber 2 sezonunda atv ekranlarında devam edeceğini gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Reklam gelirleri çok iyi olan kanalın aşk ve mavi dizisinden de oldukca iyi oranlarda reklam geliri almış olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada yapımcının kanalla anlaşıp sözleşmeyi uzattığı duyumlarımız arasında. 

Aşk ve Mavi 61. Bölüm 2.fragmanı

Aşk ve Mavi 13 Nisan Cuma saat 20 00 de Atv de

Hazırlayan 

Murat TUNÇ