Yoksul Akraba Dizisi ne zaman başlayacak ?

Yoksul Akraba dizisi daha önce kırgın çiçekler dizisi ile adını duyurmuş çoğu oyuncuyu barındırdığı gibi yapımcı firma Ntc medya da son derece iddialı görülmemiş bir dizi olan Yoksul Akraba dizisi ile tekrar büyük bir başarı yakalamak ve büyük olasılık ATV ekranlarında yayınlanacak olan ve pazartesi günleri başlaması beklenen Yoksul Akraba dizisi ile uzun ömürlü bir diziyi piyasaya sürmek istiyor. 07 Ocak 2019 Pazartesi 19:16


Yoksul Akraba Dizisi ne zaman başlayacak ?

Ntc Medya tarafından yeni bir dizi ekranlara getirecek 2019 yılında çıkması beklenen yeni dizinin adı Yoksul Akraba dizisi olarak belirlendi. Yoksul Akraba dizisi daha önce kırgın çiçekler dizisi ile adını duyurmuş çoğu oyuncuyu barındırdığı gibi yapımcı firma Ntc medya da son derece iddialı görülmemiş bir dizi olan Yoksul Akraba dizisi ile tekrar büyük bir başarı yakalamak ve büyük olasılık ATV ekranlarında yayınlanacak olan ve pazartesi günleri başlaması beklenen Yoksul Akraba dizisi ile uzun ömürlü bir diziyi piyasaya sürmek istiyor.
 
Son yıllarda en etkin dizi yapımcılarına birisi olan Ntc Medya uzun süredir adını sakladığı ve kimseye duyurmak istemediği yeni dizisinin adının fakir akraba olduğu ifade edildi. Bu sezon pazartesi günleri Atv’de ekrana gelen Can Kırıkları dizisinde reytingler den kaynaklı hüsrana uğrayan ATV Pazartesi günlerine görülmemiş bir dizi başlatmak istiyor ve bu yeni dizinin kırgın çiçekler dizisi gibi uzun ömürlü ve güçlü bir yapım olması için ilaveten söz ve çukur gibi dizilerin karşısında durabilecek güçlü bir yapım olmasına dikkat ediyor.
 
Yoksul Akraba dizisi Atv de başlıyor. Ntc medya’nın hazırlamış olduğu yeni dizi Yoksul Akraba Çok yakında oyuncu kadrosunun belli olmasıyla beraber Atv’de izleyenlerin beğenisine sunulacak. 2019 yılının ilk aylarında çekimlerden başlanacak olan fakir akraba dizisinin Şubat sonu ya da Mart başı gibi ilk tanıtımlardan yayınlanması bekleniyor. Daha önce ATV ekranlarında 2 dizisi ekrana gelen Ntc Medya yeni dizisi ile bakalım etkin olabilecek mi ve ATV uzun bir aradan sonra pazartesi günlerine uzun ömürlü bir dizi koyabilecek mi son derece merak ediliyor.

Yoksul Akraba dizisinin oyuncu kadrosu konusu özeti hikayesi henüz net olarak belli olmadı. Ancak 2019 yılının Şubat sonunda oyuncu seçimlerinin bitmesi ve dizi hakkında çalışmaların net bir biçimde başlaması bekleniyor. Bu çalışmaların sonrasında fakir akraba dizisinin oyuncu kadrosu ile ilgili sizlere net bilgiler yazabileceğiz. Geçtiğimiz sezon dizisi erken final yapan Zeynep Çamcı‘nın Yoksul Akraba dizisinde rol alacağı ve bu role son derece makul bir isim olduğu sosyal medyada dile getirilirken diğer oyuncuların kim olacağı ile ilgili henüz net bilgiler bizlere ulaşmadı.

Murat TUNÇ

reytingtv.com@gmail.com
EDİTÖR