çukur Sena Kimdir

Dilan Çiçek Deniz kimdir ? Boyu, Kilosu, Saç rengi, oynadığı Dizi ve Filmler, Eğitim durumu, Sizler için Reyting Tv araştırdı...

06 Kasım 2018 Salı 13:06 < DİZİ OYUNCULARI

Çukur Sena kimdir ?

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?
Sena Koçovalıya Dizi de Yamaç ile tesadüfen tanışan sena koçovalı yamaç ile evlenir güzel hayaller kurarak evlendiği adam bir sabah kendisini terk eder ve yalnız başına kalır.Nedenini bilmediği halde bir başına kalan sena Koçovalı bir anda yamaç’ın tekrar gelmesi ile tekrar birlikte olur ve kendini bilmediği hiç tanımadığı ortamda bulur.

Sena koçovalı kimdir;

Dizideki adı sena koçovalı olan oyuncunun gerçek adı Dilan Çiçek Deniz dir. Dilan Çiçek Deniz 1995 yılında Sivas da doğmuş. Ege Üniversi’nde Turizm Rehberliği bölümü okurken ani bir karar ilen okul hayatını sonlandırmış. Amacı Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde okumaktı bu sebeple yeniden hazırlanıp sınava girmiştir.

şiiri okumayı ve yazmayı çok sevdiği için 15 yaşında bir şiir kitabı çıkarmıştır.Şiir kitabının ismi Güneşi Annem Sanırdım 2010 yılında çıkmış.Oyunculuğa tiyatro ile başlayan Dilan Çiçek Deniz lisede iken 3 sene art arda eğitim almış.eğitim aldığı 2. senesinde yani 17 yaşında liseler arası tiyatro yarışmasında ödül almıştır.Güzel oyuncu bunların yanı sıra modellik yapmış ve Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılarak ikinci olmuş.

Dilan Çiçek Deniz' rol aldığı Dizi ve Filmler;

Tatlı Küçük yalancılar

bodrum masalı

Güneşin Kızları

Balayı

Çukur Sena Göz rengi
Kahverengi


Çukur Sena boyu
 1.78 cm

Çukur Sena kilosu
60 kg

Çukur Sena Burcu
Kova

Çukur Sena Göz rengi

Kahverengi


Çukur Sena Sevgilisi
Furkan Andıç

 

Reyting Tv Yazarı

Murat TUNÇ

reytingtv.com@gmail.com
EDİTÖR

436 defa okundu.
Etiketlercukur oyunculari cukur sena kimdir cukur dilan cicek deniz cukur sena sevgilisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir