Anasayfa » Dizi Film Haberleri
Bir zamanlar Çukurova Züleyha kimdir
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Hilal Altınbilek Kimdir?
SENSE8 DİZİSİ
Netflix’in en iyi 10 dizisinden biri kabul edilen, Sense8’i anlatmak pek de kolay değil. Daha önce tanıklık edilmemiş bir hikaye söz konusu, özgün ve iddialı.
Castre Rock Dizisi
İlhamını korku ve gerilim türünün en önemli yazarı Stephen King’ten alan dizinin yapımcılığını JJ Abrahams ve bizzat Stephen King’in üstlendiği Castle Rock eylül ayında final bölümü ile ekrana veda etti. Oldukça ilgi çeken dizi, farklı bir öyküyü anlatacak olan ikinci sezon için şimdiden onay aldı.
Çukur yeni bölümde neler olacak?
Çukur yeni sezon 8.bölümde neler oldu?
Goodbye Bafana-Özgürlüğün Rengi
Size, ötekileştirme üzerine bir filmi tanıtmayı amaçlıyorum ve başka bir insanın hayatına odaklanmış bir gardiyanın hayatı…
Bir Yeşilçam Parodisi "Fakirsin Dediler"
Bir Yeşilçam Parodisi Fakirsin Dediler
The Investigator: A British Crime Story
Dünya televizyon tarihinde gelmiş geçmiş en iyi yedi polisiye diziden biri olarak kabul edilen yapıma gelin biraz daha yakından bakalım.
Kiminin Kocası Kiminin Yalanı
Daha on bölüm bile olmadan bütün dikkatleri üzerine toplamayı başaran ‘Koca Koca Yalanlar’ dizisini ilk bölümünden son çıkan bölümüne kadar her izleyişimde “Baba!” diye ağlamak istiyorum.
Şu Sultanı Tahtan İndirin
Şimdi siz bu başlıktan “Reytinglerde hep en tepede! Biraz da diğer dizilere şans vermeli.” temalı bir yazı yazmamı bekliyorsunuzdur. Ama kesinlikle yok öyle bir şey.
Yeni Sezonda da "Söz"ümüz Var
Güldürürken ağlatan, öldürürken "hepsi manyak bunların" dedirten en mutlu anların acımasız katili senarist Ethem Özışık'ın kaleminden çıkan Söz dizisi nefes kesen sezon finaliyle Haziran ayında ekranlara ara vermişti.
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir