Anasayfa » Dizi Haberleri
Payitaht Abdülhamid Han'ın yanlızlığı
Payitahat, yıkılmak üzere olan Osmanlı İmparatorluğu'nu, mühteşem siyasi zekasıyla 33 yıl erteleyen, ayakta kalmasını sağlayan ulu hakanımızın, aile ve siyasi hayatını anlatmaya çalışan tarihsel akışa uygun muhteşem bir dizi.
TRT'de Halka'ya hak ettiği değer
TRT' salı günlerinde'de reytinglerde yüksek izlenme oranlarını hedeflemiş, bunu da halka adlı dizi ile yakalayacağını düşünmüştür.
Kadın Dizisi 57.bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Başından beridir heyecanla sürüklendiğimiz KADIN dizisi bu akşamda gene bizleri ekranın başınakilitledi. Bahrı, Pırılı ve onların çocuklarını kaçırıp eve hapseden Vezir aynı zamanda Sarpı,kayınpederini ve onun adamını da hapsetmiş ve bu yolla onları cezalandırıyordu.
Tek yürek 8.bölüm Fragmanı yayınlandı
Tek Yürek 7. bölümünde neler yaşandı? Tek yürek 8.bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Nöbet Dizisi ne zaman başlayacak
Necati şaşmaz'ın büyük bir merakla beklenen dizisi nöbet yeni bir tanıtım fragmanı ile izleyici karşısına çıktı!
Tek yürek dizisi ikinci bölümde neler oldu
Tek yürek ekibi kaçırılan arabayı kurtarmaya çalışırken, Mahallenin kötü adamı Sait, Yiğitin kardeşi Osmana uyuşturucu paketi verip bir yere götürmesini istemişti. Paketi teslim ederken bir cinayete tanık olan Osmanı pistin kapısında sıkıitıran çete mensuplarını, Koç dövüp osmanı kurtarmıştı..
Tek Yürek Dizisi Konusu ve oyuncuları
Zeytinburnu belediyesinin hazırladığı bir topluma kazandırma projesi sonucunda ortaya çıkan bir buz hokeyi takımı halit hocanın katkıları ile sıfır noktasından zirve noktasına doğrusu şampiyonluğa giden efsanevi hikayesi anlatılacak.
Payitaht Abdülhamid’de sadakat sınandı
Rolshid’ın planı ters tepmiş, Abdülhamid karşısında bir kez daha yenilmişti. Bunun altında kalmamak için yeni bir plan yapmaya adım atmıştır.
Diriliş Ertuğrul’da Baskın Var
Geçen bölümde Ertuğrul ve Abdurrahman’a Dragosun adamları saldırmış, Abdurrahman ve Dragos (Zangoç)yaralanmıştı. Dragos kaleden gelen Moğolların Ertuğrul’un elindeki sandığı istediği haberini öğrenince öldürmekten vazgeçer. Ertuğrul’un önüne kendini atar, ok göğsündeki kitaba gelir ve kurtulur.
Payitaht ’ta Zekâ Zekâ ve Deha…
Geçen bölümde Abdülhamid suikast yapılacağını bile bile açılışa gitmişti. Rolshid, suikastı Jorıss aracılığıyla planlamıştı. Fakat sırlar odası hafiyeleri suikastı öğrenince, Abdülhamid’i kurtarmak için Fuat Efendiyi kolundan vurur ve suikastı önlerler. Halil Halit, Joriss’i kaçarken görür ve takip eder.
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir