Anasayfa » Dizi yorumları
Bir zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oldu
Bir zamanlar Çukurova Yeni bölümde neler oldu ? Hünkar bir zamanlar Çukurova dizisinden ayrılacak mı?
Sen anlat Karadeniz yeni bölümünde neler oldu
Nefes Tutuklanacak mı ?Nefes Vedat'ı öldürmeye teşebbüsten tutuklanırken ilk kez yalnız olmadığının farkındadır. Arkasında kocaman bir aile olduğunu bilen Nefes, Vedat'ın özgürlüğüne karşılık boşanmasını istediğini duyunca ne yapacak?
Bir zamanlar Çukurova Züleyha kimdir
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Hilal Altınbilek Kimdir?
Çukur Sena kimdir
Dilan Çiçek Deniz kimdir ? Boyu, Kilosu, Saç rengi, oynadığı Dizi ve Filmler, Eğitim durumu, Sizler için Reyting Tv araştırdı...
SENSE8 DİZİSİ
Netflix’in en iyi 10 dizisinden biri kabul edilen, Sense8’i anlatmak pek de kolay değil. Daha önce tanıklık edilmemiş bir hikaye söz konusu, özgün ve iddialı.
Castre Rock Dizisi
İlhamını korku ve gerilim türünün en önemli yazarı Stephen King’ten alan dizinin yapımcılığını JJ Abrahams ve bizzat Stephen King’in üstlendiği Castle Rock eylül ayında final bölümü ile ekrana veda etti. Oldukça ilgi çeken dizi, farklı bir öyküyü anlatacak olan ikinci sezon için şimdiden onay aldı.
Çukur yeni bölümde neler olacak
Çukur yeni sezon 8.bölümde neler oldu
The Investigator: A British Crime Story
Dünya televizyon tarihinde gelmiş geçmiş en iyi yedi polisiye diziden biri olarak kabul edilen yapıma gelin biraz daha yakından bakalım.
Yeni Sezonda da "Söz"ümüz Var
Güldürürken ağlatan, öldürürken "hepsi manyak bunların" dedirten en mutlu anların acımasız katili senarist Ethem Özışık'ın kaleminden çıkan Söz dizisi nefes kesen sezon finaliyle Haziran ayında ekranlara ara vermişti.
Yeni Sezon Çocuklar Duymasın
Türk aile yapısını komedi türünde anlatan Çocuklar Duymasın yeni sezonda 15 Ağustos 2018 tarihinde izleyicilerle buluştu. Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği dizi yayınlandığı her sezonda büyük ilgi görüyor.
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?DÖVİZ KURLARI
USD 5.3738     EURO 6.0725     IMKB 90529     ALTIN 213,679    
sanalbasin.com üyesidir