Elimi Bırakma

Bu yaz televizyon kanallarında yer alan yeni diziler, beni oldukça şaşırtıyor, neden derseniz!

25 Temmuz 2018 Çarşamba 10:43 < DİZİ HABERLERİ

Elimi Bırakma

Bu yaz televizyon kanallarında yer alan yeni diziler, beni oldukça şaşırtıyor, neden derseniz!
Son günlerde yayınlanan diziler, kalıcı, içten, samimi ve eğlenceli, her biri eğer reyting tabusunu kırarsa, sezon boyunca hayatta kalacaktır.
Dram kokan Elimi Bırakma dizisi’de bunlardan biri, ekibini, oyuncu kadrosunu, senaryoyu çok beğendim, karakterler, performanslar oldukça başarılı.
Ünlü bir kebapçının kızı olan, yurt dışında aşçılık okuyan Azra, Türkiye’ye dönüş uçağında Cenk ile karşılaşır, havaalanında Cenk ile valizleri karışır ve hikâye başlar. Azra’nın hayatı bir gecede babasının ölmesi ve tüm paralarını kaybetmeleriyle büyük bir dram a dönüşür.
Üvey annesi Sumru tarafından kandırılarak, otizmli kardeşiyle bir anda kendini kapının önünde bulur.
Elimi Bırakma dizisinde Çelen ailesinin babaannesi Feride Hanım, hem bir patroniçe hem de oğlunu kaybettikten sonra, torunlarının üstüne titreyen, tüm hayallerini büyük torunu Cenk üzerinden kuran, fakat Cenk’in okuldan atılmasıyla karışan zengin bir aileyi anlatıyor.
Dizinin as kadınlarından olan Feride’yi canlandıran Seray Gözler, bu diziye cuk diye oturmuş, başarılı bir isim, oyunculuğu ile kendine hayran bırakıyor.
Elimi Bırakma dizisinin kadrosunda Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yakışıklı oyuncusu Alp Navruz (Cenk Çelen)rolüyle göz dolduruyor.
Paramparça dizisinde tanıdığımız Alina Boz (Azra Güneş),Kırlangıç Fırtınasından Ebru Aykaç(Serap),Diriliş Ertuğrul’dan Ertuğrul Postoğlu ( Mert),ve Cemre Baysel ( Melis) rolleriyle, bu diziye can veriyorlar, bana göre de isimler oldukça iyi seçilmiş.
Bu dizi yaz ekranlarına çok yakıştı, iyi başladı, konusu, senaryosu, oyuncu kadrosu fazlasıyla başarılı. Ayrıca Azra karakterinin kardeşi müzik konusunda yetenekli otizmli özel bir çocuğu canlandıran, Yiğit Kağan Yazıcı (Mert) bu rolü yaşarcasına oynuyor.
Elimi Bırakma dizisinin tüm kadrosunu yürekten tebrik ediyorum, reytinginiz bol olsun…
 
Editör
Reyting Tv yazari
Feride Özkılıç Tedik
feridezkltdk@gmail.com
614 defa okundu.
EtiketlerElimi Bırakma dizisi dizi reytingleri reyting sonuçları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir