ERKENCİ KUŞ YAZA İDDİALI BAŞLADI...

Erkenci Kuş Yaza iddialı başladı...

05 Temmuz 2018 Perşembe 09:49 < DİZİ HABERLERİ

Erkenci Kuş yeni bölümde neler olacak ?

Tam yaza yakışan, şıkır şıkır, kıpır kıpır, eğlenceli, keyifli, harika bir dizi.
İlk bölümünden itibaren, gerek konusuyla, gerekse oyuncuları ve canlandırılan karakterleri ile gerçekten çok güzel ve başarılı. Bu dizi,bir dönem Reytingleri ve zirveyi zorlayan Kiralık Aşk tadında.
erkenci kus reytingleri
Dizide elbette bütün oyuncular çok iyi, çok barılı, şöyle bir dizinin konusuna, oyunculara ve karakterlere bakacak olursak eğer;

Erkenci kuş reytingleri

Özlem Tokaslan’dan başlamak isterim, Anne Mevkibe rolü ile karşımızda, dedikoducu, eğlenceli birazda tipik bir anneyi oynuyor. NO 309 dizisinden de tanıdığımız ve orada da oyunculuğuna hayran kaldığım isimlerden biri. Bu diziye çok yakışmış, biraz kıskanç biraz titiz fakat kızları için en iyisini isteyen bir anne.
Berat Yenilmez onu en son 80’ler dizisinden hatırlıyoruz, orada da olağan üstü bir başarıya imza atmıştı, Erkenci Kuş dizisinde Mevkibenin eşi ve iki kız babası bir bakkal sahibini canlandırıyor. Dizide ki adıyla Nihat, sevgi dolu, sakin, dürüst, biraz korumacı, kızlarına güvenen, onlara aşık bir babayı canlandırıyor ve karakterini muhteşem oynuyor.
Öznur Serçeler, dizide evin büyük kızını oynuyor, annesinin gözbebeği, hırslı, kararlı, kariyer hedefi olan, bakımlı Ajansta Yönetici Asistanı olarak çalışan, fakat yanlış anlaşılmadan dolayı işinden bir süreliğine ayrı kalan ve kardeşi Saneme dünyayı dar eden abla Leyla, duruşu ve güzelliğiyle dizide oldukça ön plana çıkıyor ve rolünün hakkını veriyor.
Can Yaman, Ajansın sahibi olan babasının rahatsızlanması ve yurt dışına tedavi için gitmesinin ardından, şirketin finans departmanına bakan kardeşi Emre (Birand Tunca)ile tatlı ve sert rekabete girmesi, şirketi ayakta tutma çabasını anlatıyor. Maceraperest, fotoğraf ve doğa tutkunu, karizmatik ve oldukça yakışıklı, kızların ve çalışanlarının gözbebeği Can Divit’i muhteşem oynuyor.
Demet Özdemir, o da Özlem Tokaslan gibi NO 309 dizisinin başrol oyuncularındandı. Onu da çok başarılı buluyorum, bu diziye de inanılmaz yakışmış.
Dizide, hayatını babasının bakkal dükkânına adamış, hayali kitap yazmak olan, hayal perest, ablasının tam tersi karaktere sahip Sanemi canlandırıyor.
Ailesi ya onu istemediği biriyle evlendirecek, ya da iyi bir işte çalışacaksın şartından sonra, kendini ablasının çalıştığı şirkette Can’ın yanında bulur, sakarlıkları ve her dakika başına iş aşması Sanemin işini daha da zorlaştırır.
Sanem ve Can arasında başlayan aşk, şirket içindeki entrikalar, mahalle hayatı ve aile dizisi tadında izlenmeye değer bir yapım.
Bu dizi daha şimdiden tüm Reytingleri zorluyor, senaristlerini tebrik ediyorum.
Elbette Erkenci Kuş dizisinde, daha birçok başarılı isimde yer alıyor, hepsini tek tek saymamız ve yazmamız tabiî ki mümkün değil, tüm oyuncuları, yönetmeni ve ekibi kutluyorum, Reytinginiz bol olsun…

 

Editör

Feride Özkılıç Tedik
feridezkltdk@gmail.com

628 defa okundu.
Etiketlererkenci kuş erkenci kuş reytingleri erkenci kuş oyuncuları erkenci kuş hangi gün erkenci kuş can yaman erkenci kuş demet özdemir kimdir can yaman kimdir
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir