Esra Aydoğan

esraaydogann9@gmail.com 11 Şubat 2018 Pazar 09:09 DİĞER KÖŞE YAZILARI

SURVİVOR TARİHİNİN EN GÜÇLÜ ÜNLÜLER TAKIMI

Survivor’ın yeni sezonu çekişmeli bir bölümle başladı. Survivor tarihinin en güçlü ünlüler takımı ve karşısında da onları zorlayacağını umduğum, en az onlar kadar zorlu bir gönüllüler takımı var. Ama aklıma takılan tek soru bu kadar baskın bir karakterin aynı adada nasıl barınabileceği.

 

Bir ada düşünün ki içerisinde Turabi, Sahra, Merve, Nihat ve Nagihan gibi karakterleri barındırsın. İlk bölüm huzurlu bir ada hayatı yansıtmış olsalar da ileride oyunlar kaybedilince ve işin içine açlık girince bu huzurun tek harfi bile bulunamayacak o adada. Hakan’ın yarışma başlar başlamaz gönüllüler takımına gönderilişini de gönülden takdir ettim çünkü eğer Hakan olsaydı ilk gün bile huzurlu geçmezdi eminim. :)

 

Gönüllülere gelirsek, oyunlarda ne kadar sakin ve iyi niyetli profil çizildiyse de siz o yüzlere aldanmayın sakın! İlk günde bile tartışma yaşadılar, bunlar gayet normal şeyler ama şunu söylemeliyim ki ünlüleri sadece oyunlardaki performans açısından zorlayacak bir takım değil gönüllüler :) En az ünlüler kadar baskın karakterli ve sözlerini yutmayı tercih etmeyen bir takım var ekranda.

 

Biz halk olarak çekişmeli rekabet, güzel yarış ve adrenalin şöyle bir dursun, en çok entrikayı severiz. Bu sezon bize hem güzel bir Survivor mücadelesi hem de bol entrikalı bir ada ortamı yansıtacak, benden söylemesi. Çekirdeğimizi alıp geçeceğiz televizyon karşısına ve merakla takip edeceğiz kim kime ne yapmış, kim kimin arkasından ne demiş? Bu da demek oluyor ki reyting açısından bereketli bir sezon bekliyor Acun abimizi.

 

E ne diyelim, iyi olan kazansın! :)

498 defa okundu.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?DÖVİZ KURLARI
USD 5.3600     EURO 6.1048     IMKB 94524     ALTIN 222,454    
sanalbasin.com üyesidir