Anasayfa » Dizi Haberleri
Kalk Gidelim'in 71.Bölümünde Neler Olacak?
Cumartesi günlerinin en çok izlenen organik dizisi Kalk Gidelim de, geçtiğimiz bölümün sonunda Muhtar Halil'in odasında bulunan mikrofonun bozuk olması sebebiyle Seyfettin, Mustafa Ali ve Meryem'in konuşmaları köydeki herkes tarafından duyulmuştu.
Kalk Gidelim Muğlaya
TRT 1'in sevilen dizisi Kalk Gidelim'i bu hafta bir seyirci gözüyle yakından inceleyelim. Yayınlanmaya başladığı ilk bölümden itibaren belirli bir izleyici kitlesine ulaşan ve ilgiyle takip edilen dizinin sırrı acaba ne?
Cok şey anlatan yürek, TEK YÜREK
Tek Yürek Dizisi 12. bölüm fragmanı, konusu ve analizi
Payitaht Abdülhamid Han'ın yanlızlığı
Payitahat, yıkılmak üzere olan Osmanlı İmparatorluğu'nu, mühteşem siyasi zekasıyla 33 yıl erteleyen, ayakta kalmasını sağlayan ulu hakanımızın, aile ve siyasi hayatını anlatmaya çalışan tarihsel akışa uygun muhteşem bir dizi.
TRT'de Halka'ya hak ettiği değer
TRT' salı günlerinde'de reytinglerde yüksek izlenme oranlarını hedeflemiş, bunu da halka adlı dizi ile yakalayacağını düşünmüştür.
Kadın Dizisi 57.bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Başından beridir heyecanla sürüklendiğimiz KADIN dizisi bu akşamda gene bizleri ekranın başınakilitledi. Bahrı, Pırılı ve onların çocuklarını kaçırıp eve hapseden Vezir aynı zamanda Sarpı,kayınpederini ve onun adamını da hapsetmiş ve bu yolla onları cezalandırıyordu.
Tek yürek 8.bölüm Fragmanı yayınlandı
Tek Yürek 7. bölümünde neler yaşandı? Tek yürek 8.bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Nöbet Dizisi ne zaman başlayacak
Necati şaşmaz'ın büyük bir merakla beklenen dizisi nöbet yeni bir tanıtım fragmanı ile izleyici karşısına çıktı!
Tek yürek dizisi ikinci bölümde neler oldu
Tek yürek ekibi kaçırılan arabayı kurtarmaya çalışırken, Mahallenin kötü adamı Sait, Yiğitin kardeşi Osmana uyuşturucu paketi verip bir yere götürmesini istemişti. Paketi teslim ederken bir cinayete tanık olan Osmanı pistin kapısında sıkıitıran çete mensuplarını, Koç dövüp osmanı kurtarmıştı..
Tek Yürek Dizisi Konusu ve oyuncuları
Zeytinburnu belediyesinin hazırladığı bir topluma kazandırma projesi sonucunda ortaya çıkan bir buz hokeyi takımı halit hocanın katkıları ile sıfır noktasından zirve noktasına doğrusu şampiyonluğa giden efsanevi hikayesi anlatılacak.
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir