Anasayfa » FERIDE ile DİZİ İZLE
Merakla beklenen Vuslat Dizisinin ilk bölümü yayınlandı
TRT’nin uzun zamandır tanıtımını yaptığı, hem konusu hem de oyuncularının merakla beklenen dizisi ilk bölümüyle reyting listelerine giriş yaptı.
Payitaht Abdülhamid’te, Abdülhamid’in Sabrı Sınanıyor.
Geçen bölümde Mahmut Paşa vurulmuş ve hepimiz ölecek diye korkmuştuk. Bu bölümde hastaneye kaldırılan Mahmut Paşanın doktorlar tarafından öldüğü söylenir,
Diriliş Ertuğrul reytingleri
Han’a gelen komutan Uranos, kendini Dragos olarak tanıtır ve Ertuğrul’a yalnız konuşmak istediğini söyler.
Payitaht’ta Hain Avı Başlıyor.
Geçen bölüm Payitaht’tan kaçmak için gemiye binen Sabahattin, kamarada onu bekleyen Abdülhamid ile karşılaşmış ve orada bitmişti.
Diriliş Ertuğrul’da Düşman Bitmiyor.
Moğollar vergileri iki katına çıkartınca Söğüt’te zor günler de başlamış oldu. Umuroğulları yavaş yavaş obalarını kurmaya başladı.
Payitahtta Sırlar Ortaya Çıkıyor.
Geçen bölüm heyecanı dorukta bırakmıştık. Bu bölümde Abdulkadir’e fotoğrafçının yaşadığını ona bir tuzak kurulduğunu yazan pusula gelmiş, Abdulkadir Şivenaz a anlatmıştı. Şivenaz bunu yapanın Zeynep hemşire olduğunu düşünüp kaçırmıştı.
Diriliş Ertuğrul Yine Muhteşemdi
Geçen bölümde Oba’ya Selcan Hatunun gelişi oldukça merak uyandırmıştı. Bu bölümde Selcan Hatun, Obalarına Moğolların musallat olduğunu, Gündoğdunun da oğlu Süleyman’la onu can güvenliği için Kayı Obasına gönderdiğini söyler.
Payitaht Abdülhamid’te, Harp mi çıkacak ?
Geçen bölümde Abdülhamit Bulgar Hariciye Vekili Petkov’a, Osmanlıyı ne kadar seviyorsun diye sormuş, Sefir canım kadar demişti.
Diriliş Ertuğrul da Bu Hafta Zafer Çığlıkları Vardı
Ertuğrul kaleye oğlu Gündüz alpı almaya, komutan Lais’le konuşmaya gitmişti. Komutan, Gündüz alpı verebileceğini ama bunun karşılığında fidye vermesi gerektiğini, fidyeyi veremeyeceksen verecek başka birinin de olduğunu söylemiş ve içeri İlbilge Hatun girmişti.
Payitaht’ta Hain Bitmiyor
Payitaht Abdulhamid, bu bölümde de ekranlara kilitledi. Asaleti, siyasi zekâyı bizlere o kadar güzel anlattı ki, hayran olmamak mümkün değil.
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?DÖVİZ KURLARI
USD 5.3310     EURO 6.0607     IMKB 97955     ALTIN 218,332    
sanalbasin.com üyesidir