Anasayfa » Dizi Haberleri
Payitahtta Sırlar Ortaya Çıkıyor.
Geçen bölüm heyecanı dorukta bırakmıştık. Bu bölümde Abdulkadir’e fotoğrafçının yaşadığını ona bir tuzak kurulduğunu yazan pusula gelmiş, Abdulkadir Şivenaz a anlatmıştı. Şivenaz bunu yapanın Zeynep hemşire olduğunu düşünüp kaçırmıştı.
Diriliş Ertuğrul Yine Muhteşemdi
Geçen bölümde Oba’ya Selcan Hatunun gelişi oldukça merak uyandırmıştı. Bu bölümde Selcan Hatun, Obalarına Moğolların musallat olduğunu, Gündoğdunun da oğlu Süleyman’la onu can güvenliği için Kayı Obasına gönderdiğini söyler.
Payitaht Abdülhamid’te, Harp mi çıkacak ?
Geçen bölümde Abdülhamit Bulgar Hariciye Vekili Petkov’a, Osmanlıyı ne kadar seviyorsun diye sormuş, Sefir canım kadar demişti.
Diriliş Ertuğrul da Bu Hafta Zafer Çığlıkları Vardı
Ertuğrul kaleye oğlu Gündüz alpı almaya, komutan Lais’le konuşmaya gitmişti. Komutan, Gündüz alpı verebileceğini ama bunun karşılığında fidye vermesi gerektiğini, fidyeyi veremeyeceksen verecek başka birinin de olduğunu söylemiş ve içeri İlbilge Hatun girmişti.
Payitaht’ta Hain Bitmiyor
Payitaht Abdulhamid, bu bölümde de ekranlara kilitledi. Asaleti, siyasi zekâyı bizlere o kadar güzel anlattı ki, hayran olmamak mümkün değil.
Diriliş Ertuğrul’da Ok Yaydan Çıktı.
Yine heyecan ve adrenalin dolu iz bırakacak reytingleri altüst eden bir bölüm izledik.Bu bölümde İlbege’nin elinde olan Gündüz Alpı, Tekfurun kızı İren son anda askerleriyle yetişip kurtarıyor ve gizlice kaleye sokarak saklıyor.
Ve Falcom Crest Şahin Tepesi Başladı.
80’li yılların unutulmaz (Falcon Crest) Şahin Tepesi dizisi o dönemin eski ABD Başkanlarından Ronald Reogan’ın eski eşi Jane Wyman’ın başrolünü oynadığı,
Payitaht’tın Zor Günleri
Tam her şey yoluna giriyor derken yine, Abdulhamid’in etrafında çakallar dans etmeye başlamıştı.
Diriliş Ertuğrul Yine Nefesleri Kesti
Oyunculuğun ve savaş sahnelerinin göz kamaştırdığı, kılıç seslerinin çınladığı, reytingleri sallayan muhteşem bir bölüm daha izledik.
Diriliş Ertuğrul’da Heyecan Dorukta
Diriliş Ertuğrul’da Heyecan Dorukta, Kılıçlar Kınından Çıktı, Reytingler Tavan Yaptı.
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir