Anasayfa » Dizi Haberleri
Diriliş Ertuğrul da Bu Hafta Zafer Çığlıkları Vardı
Ertuğrul kaleye oğlu Gündüz alpı almaya, komutan Lais’le konuşmaya gitmişti. Komutan, Gündüz alpı verebileceğini ama bunun karşılığında fidye vermesi gerektiğini, fidyeyi veremeyeceksen verecek başka birinin de olduğunu söylemiş ve içeri İlbilge Hatun girmişti.
Payitaht’ta Hain Bitmiyor
Payitaht Abdulhamid, bu bölümde de ekranlara kilitledi. Asaleti, siyasi zekâyı bizlere o kadar güzel anlattı ki, hayran olmamak mümkün değil.
Diriliş Ertuğrul’da Ok Yaydan Çıktı.
Yine heyecan ve adrenalin dolu iz bırakacak reytingleri altüst eden bir bölüm izledik.Bu bölümde İlbege’nin elinde olan Gündüz Alpı, Tekfurun kızı İren son anda askerleriyle yetişip kurtarıyor ve gizlice kaleye sokarak saklıyor.
Ve Falcom Crest Şahin Tepesi Başladı.
80’li yılların unutulmaz (Falcon Crest) Şahin Tepesi dizisi o dönemin eski ABD Başkanlarından Ronald Reogan’ın eski eşi Jane Wyman’ın başrolünü oynadığı,
Payitaht’tın Zor Günleri
Tam her şey yoluna giriyor derken yine, Abdulhamid’in etrafında çakallar dans etmeye başlamıştı.
Diriliş Ertuğrul Yine Nefesleri Kesti
Oyunculuğun ve savaş sahnelerinin göz kamaştırdığı, kılıç seslerinin çınladığı, reytingleri sallayan muhteşem bir bölüm daha izledik.
Diriliş Ertuğrul’da Heyecan Dorukta
Diriliş Ertuğrul’da Heyecan Dorukta, Kılıçlar Kınından Çıktı, Reytingler Tavan Yaptı.
Payitaht Abdülhamid’te Yine Muhteşem Zeka Konuştu.
Geçen bölümde İmparatorlar Reval’e gitmek için hazırlık yapıyorlardı. Abdulhamid Reval görüşmelerini engellemek için attığı her adımda sekteye uğramıştı.
Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler yaşandı
Kayı Obasının etrafını dört bir yandan hem Haçlılar hem de Moğollar sarmaya devam ediyor. Türk Kayı Boyları Ertuğrul’a önemli bir görev verirler,
Payitaht Abdulhamid 60.bölümde Kılıçlar Çekildi.
Geçen bölümde Abdulhamid’in tüm çabalarına rağmen Ruslar İngilizlerin tehditlerinden dolayı Reval’de yeniden masaya oturmuşlardı.
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir