Anasayfa » Feride ile dizi izle
Zalim İstanbul 4. Bölüm özeti Analizi
Cenk, Cemre’nin şarkı söyleme arzusunu öğrenince güya ona sürpriz hazırlar ve Türkü Bar’ı kapatarak Cereni dinler, gözleri açılınca karşısında Cenk’i görür ve sinirlenir, ukalaca konuşunca kafasına vurur.
Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler oldu
Trt'nin Efsane Dizilerinden Diriliş Ertuğrul'un 140 bölümünde neler yaşandı ?
HERCAİ
ATV’nin gerek ekranlardan gerekse sosyal medyadan haftalardır reklamını, tanıtımını yaptığı dizi, ilk bölümüyle izleyicileriyle buluştu.
Payitaht ’ta İntikam Alındı
Tahsin Paşanın masum olduğu anlaşılmış ve Ahmet Paşa Saraya Hünkârın huzuruna getirmişti. İki eski dost hasretle sarılıp, birbirlerine olan sevgisini bir kez daha gösterdiler.
Diriliş Ertuğrul’da Yas Vardı
Süleyman’ı kaçıran Albastı(Beypolat) babasının yerini öğrenmek için ona işkence yapar, konuşmayacağını görünce Süleyman’ı öldürür.
Bir Aile Hikayesi
Farklı konusuyla FOX TV’nin Cumartesi akşamı başlayan ve Amerika’nın 1 numaralı dram serisi “This Is Us”ın uyarlaması olan dizi merakla izlendi.
Yüzleşme
Kanal D’nin yeni başlayan dizisi, konusuyla oldukça ilgi çekti. Farklı, merakla ve acaba diye izleyeceğimiz bir dizi
Payitaht'daki Dostluk Ağlattı
Yok, böyle dostluk dediğimiz, gözlerimizin dolduğu, özendiğimiz, mutlu olduğumuz bizimde böyle dostlarımız olsa keşke dediğimiz bir bölüm izledik.
Diriliş Ertuğrul’da Söğüt Yeniden Kayıların
Ertuğrul, Komutan Alıncağa, Sultan Keykavus karşılığında, Alplerinin pusatlarının geri verilmesini, peşinde olduğu altınların geri istenmemesini ve yeğeni Süleyman’ın peşinin bırakmasını ister.
Tek Yürek ekranlara İyi geldi.
TRT 1‘in İstanbul Zeytinburnu İlçesinde çekilen, keyifli, yaratıcı ve eğlenceli bir dizi. Başladığı günden bugüne reytingi oldukça yüksek, oyuncu kadrosuyla da ilgi çeken, Buz Hokeyini bile sevdiren bir dizi.
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir