Hercai 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Hercai Dizisi en son yayınlanan 2. bölümünde neler oldu? 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28 Mart 2019 Perşembe 16:12 < HERCAİ
HERCAİ 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mia Yapım Banu Akdeniz'in yapımcılığını üstlendiği, "intikamdan  gelen olanaksız bir aşk masalı"nı konu alan Hercai herkesi ekran başına kitledi. Miran'ın intikam planlarına dâhil edemediği aşk engeli kalbine takıldı. Kalbi mi, yoksa senelerdir içinde yanan intikam ateşi mi ağır basacak? Miran'ın resmi nikâhlısı olan Gönül, yaşadıklarının bedeli olarak eşini geri almaya kararlı! Konağa Miran'ın ablası olarak tanıtılan, aslında nikahlısı Gönül, eşini geri almak için neler meydana getirecek?

Eşinin yanındayken ona dokunamaması felaketiyle kıvranan Gönül'ün planları ne? Reyyan'ın ellerinden kayıp gitmesine dayanamayan Azat, düğün yerinde vaka çıkardı! Ama olaylar hiç de onun istediği benzer biçimde gitmedi. Azat'ın silahından çıkan kurşun konağın gözdesi minik Gül'e isabet edince yer yerinden oynadı. Düğün boyunca elinden balonunu bir an olsun bırakmayan Gül vurulunca balonunun havalanması yürekleri dağladı. Torunu yaralanan Nasuh ne yapacak?

 

HERCAİ DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN ?

 

İntikamdan doğan bir aşkın hikayesini konu edinen Hercai 3. yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de ekranlara gelecek.​

HERCAİ 3.BÖLÜM FRAGMANI

HERCAİ DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Elif Başlamışlı'nın paylaştığı dizinin yönetmenliğini Cem Karcı, senaryosunu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin üstleniyor.

.

Murat TUNÇ

reytingtv.com@gmail.com
EDİTÖR

192 defa okundu.
Etiketlerhercai yeni bölüm fragmanı hercai 3 hercai yeni bölümde neler oldu hercai reytingleri hercai oyuncuları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir