Hercai 6.bölüm özeti

Atv'nin iddialı dizilerinden Hercai, 19 Nisan Cuma günü saat 20.00'de 6. bölümü ile yayında olacak.

19 Nisan 2019 Cuma 20:07 < DİZİ FİLM HABERLERİ
Miran ve reyhan ikilisinin yaşamının konu edilmiş olduğu dizide aslanbey ve şadoğlu ailelerinin intikam savaşı iyice kızışacak.Son bölümde hatırlayacağınız üzere miran reyhan'ı kendi konaklarına getirmişti.Konaktakilerin tutumu ise dizi hayranları tarafından merak edilen mevzuların başında yer almaktadır.

Dizi bir kitabından uyarlama olduğundan kitabı okuyanlar azca çok tahminlerde bulunabilecektir. Dizi seneryosu iyi mi işler ve gelişir bilemiyoruz ancak kitapta miran'ın hazar beyin oğlu olduğu detayları yer almakta.

Bu durum eğer dizi senaryosuna da yansır ise  miran ve reyhan içinde bir akrabalık ilişkisi ortaya çıkacaktır.O zaman miran ve reyyan birbirlerinin üvey kardeşleri olmuş oluyor.

Miran reyhan ile düzmece bir evlilik yapmış ve onunla bir gece geçirmişti. Reyhan'ın ilerde bu geceden dolayı bir bebek beklemesi de kuvvetle muhtemel bir vaka.
Hercai dizisi 6.Bölüm özeti fragmanı

Miran'ın gelenek ve intikamına son aşama bağlı babaannesi ise reyhan'ı konakta istemeyecektir.Ona elinden geldiği kadar zulüm edecektir diye tahmin etmekteyiz. 

Reyhan'ın anası zehra kızının aslan beylerin elinde olmasına belkide en çok üzülen kişidir.Hercai dizisinde bir tarafta miran'a aşık olan bir kız varken diğer tarafta miran ile evli olan ve onu umutla bekleyen başka birisi var malumunuz. Hercai 6. bölümünde neler olacak ?

Diğer yanda ise reyhan hercai dizisinin 5.Bölümünde bebeğin beşiği çamdan türküsü ile dizi hayranlarına nefis bir resital sundu.

Sıradaki Haber

ZALİM İSTANBUL BAŞLADI MI?

Dizide başrolleri Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven(oyunculuğuna bayıldım),Bahar Şahin, Sera Kutlubey ve İdris Nebi Taşkan paylaşıyor.

 


 

 

290 defa okundu.
Etiketlerhercai 6.bölüm özeti hercai yeni bölüm özeti hercai reytingleri hercai konusu hercai oyuncuları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir