Hercai Ilk Bölümüyle Izleyicileriyle Buluştu.

Dizi Mardin Midyat’ta iki zengin ailenin hesaplaşmasını anlatıyor

21 Mart 2019 Perşembe 19:55 < HERCAİ
ATV’nin gerek ekranlardan gerekse sosyal medyadan haftalardır reklamını, tanıtımını yaptığı Dizi Hercai ilk bölümüyle izleyicileriyle buluştu.

Dizi Mardin Midyat’ta iki zengin ailenin hesaplaşmasını anlatıyor


İçinde aşkı, entrikayı, intikamı anlatan Hercai, yıllar önce babasını Şadoğlu ailesi yüzünden kaybeden, Miran ağa, intikam almak için İstanbul’dan Midyat’a gelmesiyle başlıyor.
Evli ve oldukça yakışıklı olan Miran, Şadoğlu’larından intikam almak için önce onlarla iş ortaklığı kurar sonra Nasuh Şadoğlu’nun iki torunundan biri olan fakat Şadoğlu’nun kendi kanını taşımayan Reyyan ile evlenmek ister. Reyyan ve Şadoğlu ailesi Miranın evli olduğunu bilmez. Mirana aşık olan Şadoğlu’nun diğer torunu Yaren kendini isteyeceğini zannederken Reyyan’ı istemesine öfkelenir ve ondan intikam alma planları hazırlar.
Reyyan’ı öz evladı gibi seven Hazar Şadoğlu, babasının kızına karşı olan tavrından oldukça rahatsızdır, töre gereği, saygısından çok fazla müdahale edemez, her şeye rağmen karısını ve küçük kızını her şeyden çok seviyor.
Şadoğlu’larının iki oğlu ve gelinlerinin ’de birbirleriyle hiç anlaşamadığı, birbirlerini kıskandığı ve altından da daha birçok sırların çıkacağı, konusuyla ekrana bağlayan ve reytinginin yüksek olacağını düşündüğüm, gösterişli konakların içinde çekilen Hercainin ilk bölümü güzeldi.
Birbirinden yakışıklı, birbirinden güzel kadınların rol aldığı Hercai dizisinde tanıdık yüzlerde var, oyuncular oldukça başarılı ve rollerini kapmışlar, belli ki çok çalışıyorlar.
Dizide, Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan gibi ünlü ve başarılı isimler yar alıyor.
Yönetmenliğini Cem Karcı, senaryosu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin yazıyor. Mardin ve Midyat’ın doğal güzelliklerini de gösteren dizi eğer bu haraketlilikle devam ederse Reytingi yüksek olur, diğer diziler gibi üç bölüm sonra final yapmaz.
Hercai dizisine emek veren herkese teşekkürler, şansınız bol olsun…
Editör
Feride Özkılıç Tedik

Reyting tv yazarı
feridezkltdk@gmail.com

172 defa okundu.
Etiketlerhercai ilk bölüm hercai dizisi reytingleri hercai oyuncuları hercai dizisi konusu dizi reytingleri dünün reytingleri
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir