JET SOSYETE BAŞLIYOR !

Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı ve birbirinden değerli ve yetenekli oyuncuların içinde bulunduğu “Jet Sosyete” bu hafta Çarşamba günü, yeni kanalı Tv8’de başlıyor !

09 Ekim 2018 Salı 10:25 < KARYA NIN KALEMİNDEN

Jet sosyete

Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı ve birbirinden değerli ve yetenekli oyuncuların içinde bulunduğu “Jet Sosyete” bu hafta Çarşamba günü, yeni kanalı Tv8’de başlıyor ! Bu sezonun 2 büyük transfer oyuncusu NURSENA YILMAZ ve YASEMİN SAKALLIOĞLU’ndan bahsetmek istiyorum.

İkisi de sosyal medyada fenomenleşmiş ve adını duyurmuş kişiler. Nursena Yılmaz, Yılmazsisters adında ablası ile kurduğu instagram ve youtube kanalarıına 1.5 yıla yakın zamandır komik videolar yüklüyor. Yasemin Sakallıoğlu ise, tek başına, arkadaşlarını veya anne-babasını ufak kesitlerle veya sadece diyaloglarda kullanarak çok değişik tiplemelerle komik videolarını aynı şekilde iki platformdan da 2 yıla yakın bir süredir paylaşıyor.

Yılmazsisters: (içerik)

İngilizce-tükçe diyaloglar

Çift tartışmaları-kardeş tartışmaları

Gezi videoları

Aile videoları

Dizi tiplemeleri

 

Yasemin: (içerik)

Fakir türk kadını

Sonradan görme türk kadını

Çocuk annesi ve yorulmuş türk kadını

Kocasından çok çekmiş türk kadını

İkisinin Gülse Birsel’in gözüne çarpması ve Jet Soyete’ye dahil olması beni inanılmaz mutlu etti ve heyecanla yeni bölümleri bekliyorum. Bu yetenekli, sempatik ve komik kadınların yaptıklarını incelemek isterseniz, adreslerini aşağıda paylaşıyorum. Ortak özellikleri de özgüvenleri ve gözlem yetenekleri. Videoları izleyince yaptıkları doğru tespitlere bayılacaksınız.

Bol gülmeler 

Instagram:

https://www.instagram.com/yilmazsisters/

https://www.instagram.com/yasemoz88/

 

 

Editör 

Karya Oktem
karyaoktem@gmail.com

285 defa okundu.
Etiketlerjet sosyete reytingleri jet sosyete oyunculari
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?DÖVİZ KURLARI
USD 5.3056     EURO 6.0578     IMKB 92647     ALTIN 212,323    
sanalbasin.com üyesidir