Jet Sosyete Konusu Ve Oyuncuları

Gülse Birsel’in senaristliğini yaptığı sitcom dizisi Jet Sosyete, gülmeye ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, ekranlara cuk diye oturdu.

27 Mayıs 2018 Pazar 10:55 < DİZİ HABERLERİ

Jet Sosyete konusu ve Oyuncuları

Gülse Birsel’in senaristliğini yaptığı sitcom dizisi Jet Sosyete, gülmeye ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, ekranlara cuk diye oturdu.
Dizide, orta halli bir ailenin, amiyane tabirle, sonradan zengin olmasını, sosyetenin içine adım atmalarıyla başlayan, komik görgüsüzlüklerini anlatıyor.
Dizide her karakter, ayrı güzel, hangisini yazayım, nereden başlayayım bilemedim.
Başrollerini, Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu,Hasibe Eren,Enis Arıkan,Şahin Irmak,Tuğba Çom,Deniz Cengiz ve Ecem Uzun gibi başarılı isimler yer alıyor.

jet sosyete ile ilgili görsel sonucu
Özpamuk Tekstilde getir götür işleri yaparken bir skandal sonucu Genel Müdür olan Yaşar usta, karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve tabi ki kayınbiraderi Gündüz ile gecekondu semtinden, sosyeteye geçme öykülerini, muhteşem bir dille anlatıyor.
Bu aile beni benden alıyor. Atışmaları, tartışmaları, kıyafetleri, replikleri yani anlayacağınız her şeyleriyle muhteşemler.
İzlerken gerçek hayatta böyle bir aile varmıdır acaba diye, düşünmeden de edemiyorum.
Yaşar ustanın karısı ( Derya Karadaş) Safiye’nin uyanık, meraklı, her şeye hakim, fıkır fıkır haline bayılıyorum. Özpamuk Tekstilin sahibi Cengiz Bey, annesi Zahide hanım, ilk eşinden olan oğlu Ozan ve tabi ki, kendini bir moda ikonu zanneden, hep abartılı, hep süslü, eski manken olan ikinci eş Gizem, karakteri o kadar başarılı ki izlerken mimiklerinde kalıyorum.
Jet Sosyetenin beklide en ilginç karakterlerinden biride Gündüz, hem sinirli hem değil, agresif, delikanlılık raconunu da bilen, fakat hiçbir işte dikiş tutturamayan, kendine münhasır bir delikanlı, diziye en çok yakışan isimlerden biri.

Jet sosyete reytingleri için tıklayın.

Diziyi izlerken aklıma, Gülşen Abi, Tatlı Hayat, Avrupa Yakası, Tatlı Kaçıklar, Yarım Elma, Kaynanalar, Sıdıka gibi eski birçok sitcom dizisi geliyor.
Dizideki, tüm oyuncular çok ama çok başarılılar, rollerinin üstesinden çok iyi geliyorlar, profesyonellik işte budur dedirtiyorlar.
Jet Sosyete reytinglerde her hafta zirveyi zorluyor, sadece gülmek için izlenecek, oldukçada başarılı bir yapım.
Gülse Birsel’in, Avrupa Yakası tadında hazırladığı ve yine kendisinin’de oynadığı, iyi ekip ve iyi senaryo ile imzasını ekranlara attığını düşünüyorum.
Jet Sosyete ekibini yürekten tebrik ediyorum, izlenecek ve gülünecek muhteşem bir iş çıkartıyorlar, umarım çizgisini bozmadan sezon finalini yaparlar
…

Editör

Feride özkılıç TEDİK
feridezkltdk@gmail.com
506 defa okundu.
Etiketlerjet sosyete reytingleri pazar reytingleri pazar günü reytingleri gülse birsel jet sosyete dünün dizi reytingleri jet sosyete bitiyormu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir