KENDİ GÜNÜNÜN REYTİNG ŞAMPİYONU

Kendi gününün reyting şampiyonu "Kadın" dizisinin senaryosunu "Delice", "Maraz" gibi en çok okunan romanlara imza atan Hande Altaylı kaleme alıyor.

23 Şubat 2018 Cuma 01:23 < DİZİ FİLM HABERLERİ
KADIN
   Kendi gününün reyting şampiyonu "Kadın" dizisinin senaryosunu "Delice", "Maraz" gibi en çok okunan romanlara imza atan Hande Altaylı kaleme alıyor. Yazarın, "Kahperengi" isimli kitabı da 2013 yılında "Merhamet" isimli diziye uyarlanmıştı.
"Kadın" da bir Japon dizisi olan "Woman"dan uyarlama. Yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Merve Girgin Aytekin'i görüyoruz. 
kadın dizisi ile ilgili görsel sonucu
   Bahar eşini bir kazada kaybetmiş iki çocuğuyla hayata tutunmaya çalışan genç bir kadındır. Yıllar önce babasının en yakın arkadaşıyla birlikte hayat kurup, kendisini terk eden annesiyle de yıllardır görüşmemektedir. 
   Eşi Sarp'ın ölümüne kız kardeşi Şirin'in sebep olduğundan bihaber, onun bu kimsesiz, zorlu yaşamındaki umutları, çocukları Nisan ve Doruk ve eşiyle birlikte geçirdiği güzel yılların anısıdır. 
 
   Dizi, tıpkı "Merhamet" dizisindeki gibi, tıpkı "Kahperengi" kitabındaki gibi sık sık geriye dönüşlerle, zamanda yolculuk yaptırıyor seyirciye. Bahar en zor anlarında bile Sarp'la geçirdiği mutlu günlerine sığınıyor, bu güzel anıları babalarını tanıyamamış çocuklarıyla paylaşıp yeniden yaşıyor.
  Genç bir annenin ayakta kalma mücadelesini anlatan "Kadın" her salı saat 20:00'de Fox Tv'de.


Merve Baysa
528 defa okundu.
EtiketlerKendi gününün reyting şampiyonu Reyting şampiyonu kadın kadın dizisi reytingleri dizi reytingleri kandın dizisi fragmanı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir