kiminin kocası kiminin yalanı

Daha on bölüm bile olmadan bütün dikkatleri üzerine toplamayı başaran ‘Koca Koca Yalanlar’ dizisini ilk bölümünden son çıkan bölümüne kadar her izleyişimde “Baba!” diye ağlamak istiyorum.

19 Eylül 2018 Çarşamba 19:47 < DİZİ FİLM HABERLERİ

Kiminin Kocası Kiminin Yalanı

Daha on bölüm bile olmadan bütün dikkatleri üzerine toplamayı başaran ‘Koca Koca Yalanlar’ dizisini ilk bölümünden son çıkan bölümüne kadar her izleyişimde “Baba!” diye ağlamak istiyorum.

Sevgili Hakan Yılmaz;

Sizi seven bir hayranınız olarak söylüyorum uzun bir aranın ardından dizi haberinizi aldığımda fazlasıyla mutluydum. Ama bize bunu neden yaptığınızı sorabilir miyim? Siz tüm Türkiye’nin göz bebeği Osman Koçarslanlı’ydınız. Siz kardeş ülke Azerbaycan’da bile gönülleri fetheden Kemal Kükreyen’diniz. Ayşe’yi seven Ali, siz “Erkekten de hemşire olur!” dedirten Cesur’dunuz. Şimdi size sormak istiyorum, bu dizi ne?

Gerçekten dizi hakkında söyleyebileceğim iyi bir şey yok. Evli mutlu çocuklu olan bir aileyken koca, karısını aldatır. Tabii sonra pişman olur ve barışıp ailesini kurtarmak ister. Bitti! Dizi bu kadar! Sonunda da muhtemelen kadın affeder ve yeniden birleşirler. Gerçek aşk kazanır. Mutlu son!

Diziyi izlemeye gerek kalmadı. Biraz daha ayrıntıya girmek istemiyorum ama hadi sizi kırmayıp anlatayım!

Yine masum bir kızımız var! Bu masum kızımız kendisi kadar masum iki arkadaşı daha var. Biri önceden aldatılmış, yetmemiş adam bir de çocuk yapmış. Diğeri ise aldatılıyor ama haberi yok. Masum kızımızın da yeni haberi oldu. Olum ben anlatırken bile mavi ekran verdim, karmaşayı siz tahmin edin!
koca koca yalanlar ile ilgili

Şimdi bizim bu masum kızımızın çapkın kocası (böyle bir şeyi çapkın diye anlatıp yumuşatmak ne kadar doğru bilemedim) her ne kadar sadık olsa da bir gün mali işlerine baktığı bir mağazanın çalışanına gönlünü kaptırıyor. Bu kızımız da masum kızımızın aksine tam bir kurnaz. Sevgilisi bu kızımızı terk edince intikam için masum kızımızın kocasıyla yakınlaşıyor. Kızımız saf ama kocası ondan da saf! Kurnaz kızımız (tezgâhtar olan) bu adama istediğini yaptırmaya başlayınca iş intikam işinden çıkıp çıkar işine dönüyor. Bizim masum kızımız da aldatıldığını anlıyor. Yani o kadar da saf değil. Adama boşanma kâğıdını verirken kurduğu plan her ne kadar “Eh işte!” dedirtse de çok da kötü sayılmazdı.

Dizide en sinir bozucu olan şey ise kurnaz kızımız, masum kızımız hakkında “O da kadın olsaymış ve kocasını elinde tutsaymış.” demesiydi. Yani, ciddi misin?

Kimse kusura bakmasın (ki birilerinin bakacağını sanmıyorum) bu dizi cidden kötü. Yani gerçekten söyleyecek bir söz bulamıyorum. Soru bile soramıyorum. Cidden sözün bittiği yerdeyim! Harika bir iş! (!)
 

EDİTÖR


tugcebuketk@gmail.com
Tuğçe Buket KESGİN

404 defa okundu.
Etiketlerkoca koca yalanlar koca koca yalanlar reytingleri koca koca yalanlar ahmet yılmaz koca koca yalanlar sude tuğçe karabacak kimdir
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir