KİTAP KRALLIĞI

SİZLER DE KİTAPLARIN BÜYÜLÜ DÜNYASINI MERAK EDENLERDENSENİZ ‘KİTAP KRALLIĞINA ‘DAVETLİSİNİZ...

30 Aralık 2017 Cumartesi 03:30 < KİTAP HABERLERİ
  KİTAP KRALLIĞI
     BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ…SONSUZ ZAMANIN BİRİNDE YAŞAYAN ‘KİTAP KRALLIĞI’VARMIŞ.BU KRALLIKTAKİ KİTAPLAR MUTLULUK İÇİNDE YAŞARLARMIŞ.ÜLKENİN ETRAFINI ÇEVRELEYEN YÜKSEK DUVARLARDAN İÇERİ HİÇ KİMSE GİREMEZMİŞ.
     KOCAMAN KAPILARIN ARDINDA UÇAN BALIKLAR,YÜZEN FİLLER VARMIŞ.BU KRALLIKTA ‘İMKANSIZ’ DİYE BİR ŞEY YOKMUŞ.HAYALLERİN CİRİT ATTIĞI,HUZURUN SEK SEK OYNADIĞI BU ÜLKEDE DÖNME DOLABA BİNEN KUŞLAR VARMIŞ.
     BİR GÜN O BÜYÜK DUVARLARIN ARKASINDA NELER OLDUĞUNU MERAK EDEN BİR VARLIK KAPIYI ÇALMIŞ.TIK TIK TIK...SONSUZLUĞUN ÇIKMAZ SOKAK OLDUĞU BU ÜLKENİN KAPISI ‘İNSAN ‘DENİLEN VARLIĞA AÇILIVERMİŞ.İNSANOĞLU GÖRDÜKLERİ KARŞISINDA HAYRANLIĞINI GİZLEYEMEMİŞ.HER BİR KİTAPLA AYRI AYRI KONUŞUP ,ONLARIIN İÇ DÜNYALARINI KEŞFETMEK İSTEMİŞ.KİTAPLAR DA BUNU SEVE SEVE KABUL ETMİŞLER.BUNDAN SONRA ‘KİTAP KRALLIĞINDA ‘HER HAFTA BİR KİTABIN TANITILACAĞINI VE BÖYLELİKLE KİTAPLARI DAHA İYİ ANLAYABİLECEĞİNİ İNSANOĞLUNA SÖYLEMİŞLER.
     İNSANOĞLU DA O GÜNDEN SONRA HER PAZARTESİ ‘KİTAP KRALLIĞINA’ GELEREK KİTAPLARIN BÜYÜLÜ DÜNYASINI KEŞFETMEYE SÖZ VERMİŞ…
çay ve kitap ile ilgili görsel sonucu

                         SİZLER DE KİTAPLARIN BÜYÜLÜ DÜNYASINI MERAK EDENLERDENSENİZ ‘KİTAP KRALLIĞINA ‘DAVETLİSİNİZ. EN ÇOK SATANLAR  ,KİTAP YORUMLARI,KİTAP ÖNERİLERİ,KARAKTER ANALİZLERİNİN  OLACAĞI  KÖŞEMİZDE YENİ DÜNYALARI KEŞFETMEK DİLEĞİYLE…

Hazırlayan
                                                                                      ELİF ÖZCAN
kitap okumak ile ilgili atasözleri ile ilgili görsel sonucu
1033 defa okundu.
Etiketlerkitap tanıtımı kitap önerileri kitap tanıtımı yazarlar romanlar kitap yorumları kitap analizi çok satan kitaplar öykünü yaz yaşanmış gerçek efsaneler kitabını tanıt reyting sonuçları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir