kocaman ailem başlıyor

Atv ekranlarında yayınlanacak ve elit oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve reytinglerde bi hayli iddialı olacağı düşünülen "Kocaman ailem"

31 Mayıs 2018 Perşembe 11:41 < DİZİ FİLM HABERLERİ
Atv ekranlarında yayınlanacak ve elit oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve reytinglerde bi hayli iddialı olacağı düşünülen "Kocaman ailem" dizisinin çekimleri başladı. Yaz aylarına damga vuracak olan dizi, unutulmaya yüz tutan aile terimini tekrar yaşamımıza sokacak. Yapımcılığını 'mia yapım'  banu akdeniz'in üstlendiği 'dev gibi ailem', usta oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Başrollerinde Levent ülgen, Emre karayel, Aksel bonfil ve Çağla demir, Özge özder, Özlem türkad, Buse arslan akdeniz gibi isimlerin yer aldığı dizinin senaristliğini ise Nuray uslu, Şeyda delibaşı, Aylin eren ve Nergiz herdem ince kaleme alıyor. Yönetmenliğini Hakan inan üstlendiği dizide, vicdan muhasebesiyle başlamış olan bir öykü ve beraberindeki olaylar zinciri ekrana yansıyacak.

Sürükleyici bir öykü
kocaman ailem ile ilgili görsel sonucu
Kocaman ailem 'in mevzusu ise özetlemek gerekirse şöyle, pastırma ve sucuk fabrikası sahibi Hulusi (Levent ülgen), geçirdiği kaza kararı ölümün soğuk nefesini ensesinde hisseder ve bunların başına niçin geldiğine dair bir vicdan muhasebesine girişir. Geçmişte kalplerini kırdığından ve şundan dolayı ahlarını almış olduğunu düşündüğü Üç hanımı bulması için oğlu gibi sevdiği Demir'i (aksel bonfil) görevlendirir. Hulusi'nin ancak helalleşmek için yine bir araya geldiği üç hanımdan üç çocuğu olduğunu öğrenmesiyle artık hiçbir şey eskisi şeklinde olmayacaktır. Hayatın heyecanını tekrar içimizde hissettirecek olan 'Kocaman ailem', içeriği ve senaryosuyla da unutulan değerleri yine yaşamımıza sokacak. Herkesin kendinden bir şeyler bulacağı ve yine kültürel değerlerimizi bizlere anımsatacak olan dizi, aile olmanın güzelliğini ve aşkın doludizgin kalp atışlarını her bölüm evinizde hissetmenizi sağlayacak.


Kocaman Ailem 31 Mayıs Perşembe günü 21 00 de Atv'de
Kocaman Ailen 1. Bölüm Fragmanı

Dizi haberleri ve Reyting sonuçları için tıklayın.

Hazırlayan
Murat TUNÇ
667 defa okundu.
Etiketlerkocaman ailem ne zaman başlıyor kocaman ailem hangi gün kocaman ailem hangi kanalda kocaman ailem reytingleri dizi reytingleri 31 05 2018 perşembe dizileri yaz dizileri 2018 günlük reytingler
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir