Payitaht Abdulhamid 60.bölümde Kılıçlar çekildi.

Geçen bölümde Abdulhamid’in tüm çabalarına rağmen Ruslar İngilizlerin tehditlerinden dolayı Reval’de yeniden masaya oturmuşlardı.

10 Kasım 2018 Cumartesi 10:04 < DİZİ HABERLERİ

Payitaht Abdülhamit'te bu hafta 


Payitaht Abdulhamid 60.bölümde Kılıçlar Çekildi.
Geçen bölümde Abdulhamid’in tüm çabalarına rağmen Ruslar İngilizlerin tehditlerinden dolayı Reval’de yeniden masaya oturmuşlardı.
Abdulhamid’i tahttan indirme planları yapan Fuat ve Şivenaz, paşaların bulunduğu heyete, Abdulhamid’in gözüne girmek ve yeni hamlelerini öğrenmek için tuzak kurar.
 İngiliz sefaretinin Rus Sefaretini dinlediğini Abdulhamid’e söyleyerek, heyete girmeyi başarır. Heyette Abdulhamid İngilizlerin Rusya üzerinden yapacakları ayaklanmayı anlatır, bunu öğrenen Fuat İngilizlere bilgi verir. Bu arada Ruslara verilen ray yapım işini, İngilizlerin almasını isteyen Fuat, Abdulhamid’e teklifte bulunmasını ister. Bunun üzerine Abdulhamit, Fuat’tan şüphelenir ve emin olmak için İngiliz Sefaretine gönderir.
Söğütlü Osman’ı kurtarmak için çabalayan Halil Halit, Rusya ya gitmek için bindiği gemiden, Garonun Osman’ı asma anını izlemek zorunda kalır. Garoyu öldürmek için ant içer. Bu arada Halil Halit Paşa, Osmanlının ray alacağı Plüton fabrikasında bir ayaklanma başlatmasını ve işçilerin haklarını aramalarını sağlaması için Abdulhamid tarafından Rusya’ya gönderilir. Rusya’da birçok tuzağa düşer ve bunlardan bir bir kurtulur. Halil Halit, görüşeceği Rahip Gaponun,Samuel olduğunu görünce çok şaşırır.
Bidar Sultan kaza yaptığında saklandığı evde gördüğü yaşlı adamı yolda görür ve saraya götürür. Fakat Şivenaz, kendisini ele vermesin diye Sami efendiyi öldürür. Bu duruma çok üzülen Bidar Sultanı, Sami efendinin oğlundan gelen pusula şaşırtır.

Payitaht abdulhamid yeni bolumde neler olacak
Abdulkadir ve Naime Sultan annelerini dinlemez ve Şivenazın ortaklık teklifi için yeniden masaya otururlar, oynanan kumarda aslında Yahudi olan Selim bey bilerek yenilir ve ortaklık imzaları atılır.
Mahmut paşa oğlu ile birlikte velespit satışlarını biraz hile ve kurnazlıkla satmaya devam etmektedir.
Mehmet Selim, Zeynep hemşireye karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Bu arada Handan iyileşmiştir fakat gözlerini açtığında görmediğini fark eder.

Payitaht Abdülhamid 61. Bölüm 1. Tanıtım

Payitaht Abdülhamid 61. Bölüm Fragmanı


Bu bölümde Abdulhamid’in semazen eşliğinde İsmail Hakkı Bey ve Galip efendinin de içinde bulunduğu zikir töreni göz doldurdu, ruhları dinlendirdi.
Vambery yine kendi canını kurtarmak için yalanlara sığınır fakat İngilizlere mi, Abdulhamid’e mi yalan söylüyor haftaya izleyip göreceğiz.

Payitaht Abdülhamit reytingleri

Önümüzdeki haftayı heyecanla bekliyoruz, yabancı bürokratlar Revale doğru yola çıktı, Abdulhamid’in hamlesi ne olacak? Bidar Sultana gelen pusulada ne yazıyordu? Abdulkadir ve Naime Sultan ne yapacak? Ve en önemlilerden biride Halil Halit Rusya’dan anlının akıyla dönebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM

Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler oldu. tıklayın
356 defa okundu.
Etiketlerpayitaht abdülhamit 60.bölüm payitaht abdülhamit 59.bölüm payitaht abdülhamit son bölüm payitaht abdülhamit reytingleri payitaht abdülhamid son bölüm payitaht abdülhamid oyuncular payitaht abdülhamid 50 bölüm izle payitaht abdülhamid 1. bölüm payitaht abdülhamid fragman payitaht abdülhamid 53 bölüm payitaht abdülhamid yeni sezon payitaht abdülhamid 56. bölüm izle 10 kasım cumartesi reyting sonuçları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir