Payitaht Abdülhamid 81.bölüm Fragmanı Yayınlandı

Abdülhamid, Popkeni geçmişten tanımış ve suikastı sezmişti, şemsiyesinin sapında silah olduğunu anlamış, şemsiyeyi alan askerler kurşunlarını da almışlardı. Mahmut Paşada gelince askerler Popkeni öldürüyorlar

30 Mart 2019 Cumartesi 01:48 < PAYİTAHT ABDÜLHAMİD
Vanbery, i Saraya getiren Ahmet Paşa, olanları Hünkâra anlatır. Abdülhamid, Ahmet Paşaya yeni bir görev verir, Ahmet Paşanın, Ermeni Popken in yerine geçer ve Sabahattin ile görüşmeye gider.

Payitaht Abdülhamid 80. bölümünde neler oldu ?


Abdülhamid, Jön Türklerin kongresi için Ermenilerle işbirliği yaptığını kanıtlayabilmek için yeni bir plan hazırlar. İngiliz sefiri çağırır ve ona İngilizlerin yeni yaptıkları silahlardan 100 tane satın almak istediğini söyler, Sefir silahları sadece kendi askerleri için üretildiğini ve başka hiçbir devlete satılmayacağını söyleyince, Abdülhamid o zaman bana bununla ilgili yazılı belge vereceksin der ve Sefir verir.

Abdülhamid’in oyunu başlar, Ahmet Paşa Sabahattin’e gider, silahlardan bahseder eğer İngilizlerden silahları alırsan bizde seni destekleyeceğiz der. Sabahattin Şivenaz ile konuşur ve İngilizler silahları vermeyi kabul eder. Ahmet Paşa, Sabahattin’e silahları birlikte teslim alacağız der ve birlikte giderler, silahlar teslim edilirken Sabahattin’in resimleri çekilir. Ermeni çetecilere verilir ama Ahmet Paşa silahların mekanizmalarını bozar, silahlar çetecilerin elindeyken gazeteciler resimlerini çeker.

Abdülhamid İngiliz Sefiri çağırtır, ona hani silahları satmayacaktınız diyerek Sabahattin’in resimlerini gösterir, İngiliz Sefir gördükleri karşısında Abdülhamid’e tehlikeli oyunlar oynuyorsunuz der.

Abdülhamid, Sabahattin’in yanına gider ve gazetede çıkan haberi gösterir, Sabahattin iptidatınız elbet yıkılacak der, Abdülhamid Osmanlı tokadını atar ve hadi Hünkârına saygın yok dayına damı saygın yok der ve Tahsin Paşa bir haber ile gelir.

Şivenaz, Bidar Sultanın ve Seniha Sultanın yanında Fuat Efendinin durumu ağırlaşmış görmek istiyorum der, Bidar Sultan da izin verir. Fuat’a giden Şivenaz ona bir iğne yapar ve iyileşeceksin der. Şivenaz, Seniha Sultanın artık ayağına çok dolanacağını düşünür ve onun için ilaç hazırlar, içeceğine yavaş yavaş koydurur ve Seniha Sultan hayaller görmeye başlar.

Venbery, oda hapsinden çıkar ve Şivenazın yanına gider olanları anlatır, Şivenaz yeni bir misafirimiz geliyor der.

Halil Halit, emanetçiyi bulur ama Cezzarı kurtarmak için öldüremez. Kimyacıyı bulur ve öldürür. Diğer uyuşturucu ayrıştırıcısı finocuyuda bularak öldürür. Yolda bulup getirdikleri konuşamayan çocuk Jorrısin oğlu çıkar. Bu arada Zeynep hemşire Halil Halite, Mehmet Selimin evlenme teklif ettiğini ve kabul edeceğini söyler.

Naime Sultan gazeteci Arif ile Nazik Endam olarak görüşmeye devam eder. Abdulkadir gazetede yazdıklarından dolayı Arifi alır ve konuşur, dinlemek istemeyen Arife tokat atar. Bidar Sultan, kızının hala Arif ile görüşmesinden oldukça rahatsız olur tartışırlarken Abdulkadir duyar ve Naimeye o adamla bir daha konuşursan seni öldürürüm der.
Haraketli heyecanlı ve aksiyon dolu bir bölüm izledik.

Payitaht Abdülhamid 81. bölüm Fragmanı yayınlandı

Editör
Feride Özkılıç Tedik

Feride Özkılıç Tedik
feridezkltdk@gmail.com

180 defa okundu.
Etiketlerpayitaht abdülhamid reytingleri payitaht abdülhamid 81.bölüm fragmanı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir