Payitaht Abdulhamid Dizisinde Bu Hafta Neler Oldu?

TRT’nin merakla beklenen flaş dizilerinden biri olan Payitaht Abdulhamid, Cuma günlerinin beklenen dizilerinden biri.Sezon finalinden sonra geçen Cuma ilk bölümü yayınlandı.

11 Ekim 2018 Perşembe 13:03 < DİZİ HABERLERİ

Payitaht Abdulhamid dizisinde bu hafta neler oldu?

TRT’nin merakla beklenen flaş dizilerinden biri olan Payitaht Abdulhamid, Cuma günlerinin beklenen dizilerinden biri.
Sezon finalinden sonra geçen Cuma ilk bölümü yayınlandı.

Yeni bölümü, kadroya eklenen yeni oyuncular ve onların performansıyla, heyecan doruktaydı dorukta olmasına da, benim gibi tüm izleyicilerinde merak ettiği, cevap aradığı sorular da yok değil.
Sezon finalinde Cülus törenine katılan herkes Abdulhamid de dahil olmak suretiyle zehirlenmişlerdi. Mesela zehirli gazdan nasıl ve kimler tarafından kurtarıldılar? Fehim Paşa vurulmuş ve gazı kapatmaya çalıyordu, kapatıp mı öldü? Gibi.
payitaht abdulhamid oyunculari,
Bu bölümde, sarayda yaralar sarılmaya başlanmış ve Fehim Paşanın yası tutulmaktadır. Parvus’un İngiltere’de zindana konmasını sağlayan Abdulhamid, şimdi de Parvusun planlarının bir diğer ortağı olan Crowly, Mısırda bulunduğu yerde, Payitaht’ta efsane olmuş Halil Halid (Gürkan Uygun)paşa tarafından yakalanacaktır.
Bider Sultan geçirdiği kazadan sağ olarak kurtulmuş, fakat kazadan sonra yaşadıklarını kulağına gelen seslerin ne anlama geldiğini anlamaya çalışmaktadır, onu kurtaran Zeynep hemşire (Sedef Avcı) sırlarıyla birlikte payitahtta yerini aldı.

Payitaht Abdülhamit reytingleri

Yahudi olan Şivenaz’ın (Başak Daşman) amacını da ilk bölümde anladık ki, sözde onlara vaad edilmiş Osmanlı Hanedanlığına ait kutsal toprakları geri almak ve Abdulhamid’i tahttan indirmek. Bir sonraki bölümlerde Şivenaz’ı sarayda göreceğiz.
Edmund Rothschild (Suavi Eren) benimde çok sevdiğim oyunculardan biri, onu da, siyasette ve ekonomide oldukça güçlü, savaşlardan beslenen, nefret ettiği İslam’dan, Abulhamid’ten ve Osmanlıdan kurtulmak için her şeyi yapabilecek, Fransız bir bankacı, ama elbette hepsi gibi Abdulhamid’in planlarından oda nasibini alıyor.
Bu arada Mahmut Paşa, genç paşaları toplamak için önce Varnaya ardından İşkodra ve Azerbaycan’a gitti ama ben Mahmut paşayı izlerken, işte bu diyorum, çok ama çok iyi.
Son olarak’da Handan sultanın hamile olmadığını öğrenen Mislimelek bakalım neler yapacak.
Yine heyecanı zirvede bıraktığımız Payitaht Abdulhamid 56. Bölümünü merakla bekliyoruz, yayınlandığı günden beri reytingi oldukça iyi yerlerde olan dizinin tüm oyuncularına sonsuz teşekkürler.
 

Payitaht Abdülhamit 56. bölüm 2.tanıtımı
Editör

Feride özkılıç TEDİK

318 defa okundu.
Etiketlerpayitaht abdülhamit reytingleri payitaht abdulhamit oyunculari payitaht abdulhamit yeni bölümde neler oldu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir