PAYİTAHT ABDULHAMİD DİZİSİNDE BU HAFTA NELER OLDU?

TRT’nin merakla beklenen flaş dizilerinden biri olan Payitaht Abdulhamid, Cuma günlerinin beklenen dizilerinden biri.Sezon finalinden sonra geçen Cuma ilk bölümü yayınlandı.

11 Ekim 2018 Perşembe 13:03 < FERIDE İLE DİZİ İZLE
TRT’nin merakla beklenen flaş dizilerinden biri olan Payitaht Abdulhamid, Cuma günlerinin beklenen dizilerinden biri.
Sezon finalinden sonra geçen Cuma ilk bölümü yayınlandı.

Yeni bölümü, kadroya eklenen yeni oyuncular ve onların performansıyla, heyecan doruktaydı dorukta olmasına da, benim gibi tüm izleyicilerinde merak ettiği, cevap aradığı sorular da yok değil.
Sezon finalinde Cülus törenine katılan herkes Abdulhamid de dahil olmak suretiyle zehirlenmişlerdi. Mesela zehirli gazdan nasıl ve kimler tarafından kurtarıldılar? Fehim Paşa vurulmuş ve gazı kapatmaya çalıyordu, kapatıp mı öldü? Gibi.
payitaht abdülhamit gürkan uygun ile ilgili görsel sonucu
Bu bölümde, sarayda yaralar sarılmaya başlanmış ve Fehim Paşanın yası tutulmaktadır. Parvus’un İngiltere’de zindana konmasını sağlayan Abdulhamid, şimdi de Parvusun planlarının bir diğer ortağı olan Crowly, Mısırda bulunduğu yerde, Payitaht’ta efsane olmuş Halil Halid (Gürkan Uygun)paşa tarafından yakalanacaktır.
Bider Sultan geçirdiği kazadan sağ olarak kurtulmuş, fakat kazadan sonra yaşadıklarını kulağına gelen seslerin ne anlama geldiğini anlamaya çalışmaktadır, onu kurtaran Zeynep hemşire (Sedef Avcı) sırlarıyla birlikte payitahtta yerini aldı.
Yahudi olan Şivenaz’ın (Başak Daşman) amacını da ilk bölümde anladık ki, sözde onlara vaad edilmiş Osmanlı Hanedanlığına ait kutsal toprakları geri almak ve Abdulhamid’i tahttan indirmek. Bir sonraki bölümlerde Şivenaz’ı sarayda göreceğiz.
Edmund Rothschild (Suavi Eren) benimde çok sevdiğim oyunculardan biri, onu da, siyasette ve ekonomide oldukça güçlü, savaşlardan beslenen, nefret ettiği İslam’dan, Abulhamid’ten ve Osmanlıdan kurtulmak için her şeyi yapabilecek, Fransız bir bankacı, ama elbette hepsi gibi Abdulhamid’in planlarından oda nasibini alıyor.
Bu arada Mahmut Paşa, genç paşaları toplamak için önce Varnaya ardından İşkodra ve Azerbaycan’a gitti ama ben Mahmut paşayı izlerken, işte bu diyorum, çok ama çok iyi.
Son olarak’da Handan sultanın hamile olmadığını öğrenen Mislimelek bakalım neler yapacak.
Yine heyecanı zirvede bıraktığımız Payitaht Abdulhamid 56. Bölümünü merakla bekliyoruz, yayınlandığı günden beri reytingi oldukça iyi yerlerde olan dizinin tüm oyuncularına sonsuz teşekkürler.
Payitaht Abdülhamit 56. bölüm 2.tanıtımı
 Editör

Feride özkılıç TEDİK
154 defa okundu.
Etiketlerpayitaht abdülhamit yeni bölüm payitaht abdülhamit yeni oyuncuları abdülhamit dizisi reytingleri payitaht abdülhamitte bu hafta abdülhamit dizisinde bu hafta
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 05:33
Güneş 06:56
Öğle 12:40
İkindi 15:41
Akşam 18:12
Yatsı 19:30
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?21°ANKARA
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 5.6626     EURO 6.5275     IMKB 96455     ALTIN 222,078    
sanalbasin.com üyesidir