Payitaht Abdülhamid Reytinglerde üst Sıralarda

Sabahattin’in hainliğini yüzüne söyleyen Abdülhamid, onu serbest bırakarak cezalandırır.

06 Nisan 2019 Cumartesi 11:33 < PAYİTAHT ABDÜLHAMİD
Sabahattin’in hainliğini yüzüne söyleyen Abdülhamid, onu serbest bırakarak cezalandırır.  Şivenaz Fuat’a panzehri Zeynep hemşire aracılığıyla yaptırır ve Fuat ayaklanarak İngiliz Sefaretine sığınır.

Payitaht Abdülhamid yeni bölümünde neler oldu ?

Abdülhamid, Fuat’ın Sefarete sığındığını öğrenir, onunla birlikte Fuat’ın İngiltere’ye irtica karşılığında onlara, Berlin Antlaşmasının 61. Maddesinin ( Erzurum, Van, Diyarbakır ve 3 vilayetinde Ermeniler tarafından yönetilmesi)hayata geçirilmesi için o belgeleri ister. Fuat sakladığı yerden çıkartmak için Vanbery’e telgraf çeker ve abin öldü der. Telgraf ilk önce Abdülhamid’in eline geçer ve Vanberye verin der.
Abdülhamid belgeyi ele geçirmek ve Fuat’ı yakalayabilmek için İngiliz Sefaretinin çevresini kazdırır, Sefaret arabasının giriş çıkışını engellemek için. Abdülhamid yeni planını devreye sokar, İngiliz sarayındaki adamı Ömer’i devreye sokar ve ona telgraf çeker, saraydaki gizli kütüphaneye girmesini ve İngilizlerin Ermenileri öldürdüğünün belgelerini bul ve gazetede yayınlattır der. Ömer denileni yapar ve sonra Payitahtta doğru yola çıkar.
Payitahtta yaşayan Ermeni tebaası kullanıldıklarını düşünerek Sefarete saldırır, bu arada Fuat kaçar, Sefaret Abdülhamid’den yardım ister, Mahmut Paşa askerlerle giderek müdahale eder.
Abdülhamid limanda Fuat’ı yakalar, payitahtta geri dönene Rolsh ve Şivenazın gözü önünde Fuat’ı öldürtür.

Dizi reytingleri Dizi Ligi de

Seniha Sultan, Şivenazın yiyecek ve içeceklerine koydurttuğu ilaçtan etkilenir ve zihni iyice bulanmaya başlar. Bidar Sultanı konuşmak için yanına çağırır ve Şivenazın onu tehdit ettiğini, hain olduğunu söyler. Bidar kafasının bulandığını düşünür halledeceğim der fakat Seniha Sultan inanmadığını düşünerek odasının kapısını kilitler o sırada odada yangın çıkar.
 
Payitaht Abdülhamid reytingleri 
Şivenaz, Robinaya, Naim’e ve Arifi takip etmesini ve buluştuklarında resimlerini çektirmesini söyler. Arif, Naime ile buluşmak için beklerken, Abdulkadir Niamey’i takip eder onlar buluşmadan Niamey’i engeller. Buluşmaya gitmeyen Niamey’i merak eden Arif evine gider ve orada oturmadığını ve Naime Sultan olduğunu öğrenir. Saraya kumaş tüccarı olarak gider ve Naime den hesap sorar.
Halil Halit, emanetçinin oğlunun, onlara oyun ettiğini bilmeden yanında tutar. Çocuk onların her hamlesini babasına bir şekilde söyler. Emanetçi uyuşturucuyu işlemesi için Etval Hastanesinin baş kimyagerini kaçırır ve onu eşiyle tehdit eder. Durumu öğrenen Halil onun peşine düşer. Zeynep hemşireyi kardeşinin içinde olduğunu düşündüğü arabanın sürücüsüne götürür ve Zeynep her şeyi öğrenir, kardeşinin yaşadığından emin olan Zeynep bunun hesabını soracaktır. Halil Halit uyuşturucuyu kumarhanedeki pulların içinde sattıklarını öğrenir ve depoya gider, Cezzarı yakalayan emanetçi bomba ile onu patlatır ve Cezzar ölür.
Payitaht Abdülhamid 82. Bölüm 1. Tanıtım!
 
Zeynep hemşire Şehzade Selime, onunla evlenmek istemediğini söyler.
Bu bölümde Abdülhamid’in söylediği “ O halde av mevsimi başlasın” sözü çok iyiydi…

Editör
Feride Özkılıç Tedik

Feride Özkılıç Tedik
feridezkltdk@gmail.com

96 defa okundu.
EtiketlerPayitaht Abdülhamid Reytingler Payitaht abdülhamid yeni bölümünde neler oldu payitaht abdülhamid yeni bölüm fragmanlar abdülhamid oyuncuları abdülhamid de neler oldu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir