PAYİTAHT ABDULHAMİD YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU

Bu haftada izlerken, Abdulhamid’in zekâsına bir kez daha hayran kaldım, siyasi dehanın ne olduğunu, nasıl kullanıldığını o kadar güzel anlatıyor ki…

16 Ekim 2018 Salı 10:12 < DİZİ HABERLERİ

Payitaht Abdulhamid’te Adrenalin gittikçe yükseliyor.

Payitaht Abdülhamid'te bu hafta
Bu haftada izlerken, Abdulhamid’in zekâsına bir kez daha hayran kaldım, siyasi dehanın ne olduğunu, nasıl kullanıldığını o kadar güzel anlatıyor ki…
56. bölümünü izlediğimiz Abdülhamid’te heyecan zirvedeydi ve ortalık iyice karıştır.  Osmanlı’nın ezeli düşmanı Rotschild’in kızı ismini değiştirerek saraya kıymetli bir misafir olarak girmeyi başarmış ve çirkin planlarına Zeynep hemşireyi de kullanarak uygulamaya başladı.

payitaht abdulhamid dizisi reytingleri

Devletini ayakta tutmaya çalışan Abdulhamid Han, getirttiği yeni paşalara yeni görevlerini verdi,

bu arada Rothshild liderliğinde Avrupa’nın para baronlarıyla birlikte Mısırda yaptıkları toplantıda Osmanlıyı bölme kararı aldılar.
Halil Halid, Abdulhamid’ten yeni görevini alır ve eski can arkadaşlarını tekrar yanında toplar, Payitaht’tın sokaklarını saran zehirli sarmaşığın kökünü kazımaya karar verir.
Bu arada Zeynep hemşirenin sırları ve kardeşi merak konusu, saraya gelen Şivenaz’ın hayranları gittikçe çoğalmaya başlıyor, başta Naime Sultan ve Seniha Sultan’ın her fırsatta Şivenaz’dan bahsetmesi Bidar Sultanı oldukça rahatsız etmeye başlar.
Bidar Sultan gördüğü rüyalardan Şivenaza bahseder ve bu durumdan rahatsız olan Şivenaz Bidarın işini bitirme kararını hızlandırır.
Abdulhamitin yakın dostu Vambery’yi ise beklemediği bir ihanet ile karşı karşıya kalır.
Fuat ise Abdulhamit’ten intikam almak için Rothshild’in teklifini kabul eder ve yüzüğü parmağına takar.
Bakalım Abdulhamid, Osmanlının yıkılmasını engellemek için neler yapacak? Bidar Sultan kâbuslarından kurtulabilecek mi? Zeynep hemşire Şivenaza yardım etmekten vazgeçecek mi?
Payitaht Abdulhamid’in yeni bölümünü heyecan ve merakla bekliyoruz… 

 

Payitaht "Abdülhamid" 55. Bölüm

 

Payitaht Abdülhamid Fragmanı

Editör

Feride özkılıç TEDİK
448 defa okundu.
Etiketlerpayitaht abdülhamit reytingleri payitaht abdülhamit hangi gün payitaht abdülhamit gürkan uygun reytingleri reyting sonuçları abdülhamit reytingleri payitaht abdülhamit oyuncuları payitaht abdülhamit bidar sultan kimdir payitaht yeni bölüm fragmanı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir