PAYİTAHT ABDULHAMİD’İ İZLERKEN YİNE NEFESLER TUTULDU.

Payitaht Abdulhamid’i izlerken yine nefesler tutuldu.

04 Kasım 2018 Pazar 16:08 < DİZİ HABERLERİ

Payitaht Abdulhamid’i izlerken yine nefesler tutuldu.

Bu bölümde de Bülent İnal oyunculuğuyla bizleri bir kez daha kendine hayran bırakmayı başardı.
Halil Halid Paşa ve adamları son anda Tahsin Paşanın gelmesiyle Osmanlı Bankasının soygununa müdahale ederler, fakat paraları kurtaramazlar. Paraların peşini bırakmayan Halil Paşa Garoya kurduğu tuzak sonucu paraları tam limandan kaçırılacakken kurtarır, ama bu defada söğütlü Osman’ı rehin alırlar.

Abdulhamid’de bu hafta neler oldu?

Bu arada Halil Halit Paşanın tehlikeli olduğunu düşünen birileri suikast düzenler ama paşa müthiş zekâsıyla kurtulur, bunu kimin yaptırdığını da merak eder.
İstihbaratını İngiliz ve Rus sefaretlerine gönderdiği telefonları dinleyerek daha da güçlendiren Abdulhamid,Vanbery’e Rus sefaretine sığının ve haber bekleyin der. İngiliz ve Rus bürokratların Reval’e doğru yola çıktıklarını öğrenen Abdulhamid, paşaları toplayarak Mason kurallarını yeniden belirleyen, Filistin’de kurulacak olan Siyonist devlet ve Nazilerin başlangıcı, İslam’ın bitirme çabalarını anlatan mektubu okur.
Bağdat demiryolunu Ruslara vereceğini söyleyen Mahmut paşanın bu fikri Abdulhamid’in hoşuna gider ve bu konuyla ilgili Mahmut paşaya bilgi verir.
payitaht abdulhamit reytingleri
İngilizlerin yeni planı ise Rusya’da bulunan Ray üretimi yapan fabrikada isyan çıkarılacağı. Bu bilgiyi öğrenen Revalde masadan kalkan Rusların yeniden masaya oturmasıyla Abdülhamid tekrar köşeye sıkışır ve sadece üç kişinin bildiği bu sırrı kimin ifşa ettiğini bulmaya çalışır.

Payitaht Abdülhamit reytingleri

Bu arada Mahmut paşa ve Seniha sultanın arası paşanın bisikletinin kırılmasıyla açılır. Mehmet Selim intihar eden Handanın ölmediğini anlayıp gizlice hastanede ameliyat ettirir ve Zeynep’ten bu konuda yardım ister. Zeynep hemşire bu bilgiyi Şivenaza ulaştırır, Şivenaz Zeynep hemşirenin Mehmet Selimi kendisine aşık etmesini ister, Halil Halid paşaya aşık olan Zeynep de köşeye sıkışmıştır.
Bidar Sultanı kızı Naimenin Şivenaz ile olan ilişkisi artık iyice rahatsız etmeye başlamıştır,
Şivenaz Bidarın çocuklarıyla arasını bozmak için Abdulkadiride kendi oyununun içine çekmeye çalışır.
Şivenaz ve Suat Abdulhamid’in çocuklarını parçalamayı başarabilecek mi? Abdulhamid Revalı dağıtabilecek mi? Bidar Sultan çocuklarını Şivenaz’dan kurtarabilecek mi? Fuat ve Şivenazın yeni planları ne? Hepsini haftaya 60.bölümde izleyeceğiz.

Payitaht Abdülhamid 60. Bölüm Tanıtım

Payitaht Abdülhamid 60. Bölüm Fragmanı 
Editör

Feride özkılıç TEDİK
feridezkltdk@gmail.com
153 defa okundu.
EtiketlerAbdulhamid’de bu hafta neler oldu payitaht abdülhamit reytingleri payitaht reytingleri dünün dizi reytingleri reyting sonuçları dünkü dizi reytingleri haftalık dizi reytingleri payitaht abdülhamit fragmanı payitaht abdülhamit dizisi bu haftanın dizi fragmanları
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir