Payitaht Abdülhamid’in 85.bölümünde Reyting Vardı

Payitaht Abdülhamid'te Sarayın içine sızmış hain Cilvenaz yakalandı!

04 Mayıs 2019 Cumartesi 10:27 < PAYİTAHT ABDÜLHAMİD
Abdülhamid, Bay Rolshid’dan, elindeki belgeler karşılığında, eski vekilleri getirmesini istemişti, Rolshid, getireceğini söylemiş fakat Venbery vekilleri kaçırmıştı. Rolshid’da, Abdülhamid’de onları bulma derdine düşmüşlerdi zira onların yaşadığını kanıtlayamazlarsa, İngilizler, Payitahtta gemileriyle saldıracaktı. Rolshid’ın yanına gelen Vanbery, Vekilleri kendisinde olduğunu, onların karşılığında kendisinden para ve İngiliz, Filistin Kumpanyasının kurulacağını, Yahudileri Filistin’e taşıyacak imtiyazı Abdülhamid’den isteyeceksin, bende sana o Vekilleri vereceğim der.

Payitaht Abdülhamid 85 Bölüm 1. Tanıtım!

Payitaht Abdülhamid 85. Bölüm Fragmanı
 

Payitaht Abdülhamid Reytinglerde kaçıncı oldu ?

Venbery, Vişino adlı bir Yahudi’yle birlikte kaçırdığı Vekilleri bir yerde saklar, bu arada Vişino, Yahudilere Filistin’in yurt olması için Süleyman Mabedinin haritasını ele geçirmeye çalışacaktır. Bunun içinde Tekkeyi basarlar, zikir çeken cemaate kurşun yağdırır, İsmail Hakkı beyi ve iki çocuğu kaçırırlar. İsmail Hakkı Beye haritanın yerini sorar önce söylemek istemez fakat Vişino çocuklardan birini öldürür. İsmail Hakkı Bey üç anahtar olduğunu o anahtarları sadece kendisine verileceğini söyler ve anahtarları almaya başlarlar.
Abdülhamid, Ahmet Paşaya, Avukat ismini kullanan kişiden yardım alalım o bize bilgi verir der, Ahmet Paşa bir şekilde ona ulaşır, Avukat Hünkârla yalnız görüşmek istediğini yazar, Ahmet Paşa onu riske atamaz ve kendi gider, fakat Mahmut Paşa, Abdülhamid’e anlatır, buluşma noktasına gider fakat Avukat Ahmet Paşayı görünce kaçar.
Halil Halit, Garo ile işbirliği yapar, İsmail Hakkı Beyi ve Vekilleri bulmak için oda Vişino’nun peşine düşer. Tekkede yakalayacaklarını ümit eder, Jorrisde, Vişino için oradadır, fakat ikisinin de planlamadıkları bir şey vardır, Vişino Jorrisin oğlunu alır üstüne bomba yerleştirerek Tekkeye gelir.
Bidar Sultan, Seniha Sultan ile konuşur, Seniha Sultan her şeyi Bidar Sultana, oda Abdülhamid’e anlatır. Şivenazını suçüstü yapacaklardır.
Rolshid, Şivenaza yapacağımız tek şey o belgeleri Saraydan çalmak ve bunu da sen yapacaksın der. Şivenaz, Abdülhamid’e seyahate çıkacağını özel kütüphanesinden bir kitap istediğini söyler, Abdülhamid’de Tahsin Paşayla, Kütüphaneye gönderir. Şivenaz kurnazlık yaptığını zanneder ama çoktan Abdülhamid’in tuzağına düşmüştür. Kütüphanenin kapısının anahtarını alır, kopyalar ve sonrasında Kütüphaneye girer ve babasına ait evrakları alır, Rolshid’a götürür. Rolshid Abdülhamid’in karşısına çıkıp onu bir kez daha alt ettiğini söyleyecektir.
Bidar Sultan, Seniha Sultan ve Şivenaz kahve sohbeti yaparken Ahmet Paşa içeri girer ve Şivenazı devlete ihanetten kelepçeler. Abdülhamid’in huzurunda olan Rolshid Abdülhamid’i yendiğini zanneder, belgeler artık bende der, Abdülhamid belgelere bir kez daha bakınız der, Rolshid bakar ve çantada boş kâğıtlar vardır, bu nasıl olur der, Abdülhamid biz o evrakları uçan mürekkep ile yazmıştık, saraydaki adamınızı bulmak için yem attık ve bulduk der. Ahmet Paşa elleri kelepçeli Şivenazı huzura getirir, içeride Rolshid’ı görür ve baba der, Abdülhamit bastonunu yere vurarak, LA GALİBE İLLALLAH der.
Naime, Arifi dövenin Abdulkadir olduğundan emindir ve onu suçlar, Abdulkadir, Arifin evine gider, sana bunları ben yapmadım der fakat Arif fenalaşır onu sarayın revirine getirir. Naime, Arifi evinde bulamayınca Abdulkadir’in onu öldürdüğünü düşünür ama Abdülkadir Naimeyi revire götürdüğünde gerçekleri anlar ve Abdülkadir’den özür diler.

Sıradaki Haber;
Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümünde Neler Oldu ?

Diriliş Ertuğrul 146. Bölüm özeti Analizi


Reyting sonuçları Reyting Tv'de

Editör
Feride Özkılıç Tedik

Reyting tv yazarı
feridezkltdk@gmail.com

83 defa okundu.
Etiketlerabdülhamid yeni bölüm özeti payitaht abdülhamid son bölümünde neler olacak abdülhamid 85.bölüm özeti
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir