PAYİTAHT ABDULHAMİD’TE BU HAFTADA NEFESLER TUTULDU.

Reyting’leri altüst eden Payitaht Abdulhamid’i izlerken ceddimizin ne kadar meşakkatli hayatlarının olduğunu, ne kadar mücadele ettiklerini, nelerle uğraştıklarını, düşmanın yan odada saklandığı ve hepsiyle tek tek, zekâsıyla ve Allaha olan inancıyla kahrı perişan eden Abdulhamid’i izledik.

29 Ekim 2018 Pazartesi 10:47 < FERIDE İLE DİZİ İZLE

Payitaht Abdulhamid’te bu haftada nefesler tutuldu.

Reyting’leri altüst eden Payitaht Abdulhamid’i izlerken ceddimizin ne kadar meşakkatli hayatlarının olduğunu, ne kadar mücadele ettiklerini, nelerle uğraştıklarını, düşmanın yan odada saklandığı ve hepsiyle tek tek, zekâsıyla ve Allaha olan inancıyla kahrı perişan eden Abdulhamid’i izledik.
Bu haftada İngilizlerin ve Rusların Reval görüşmesini engellemeye çalışan Abdulhamid, dostu Vanbery’nin menfaati için kendine ihanet ettiğini düşünerek oda hapsi verir, fakat Vambery suçsuzluğunu ortaya çıkartmak için Abdulkadir’den yardım ister ve suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışır.
Halit Halid Paşa, Garonun tuzağından kurtulur, Samuel’i bulma çabaları sonuç vermeye başlamıştır, Halit Paşa Zeynep hemşireye olan aşkını gizlememeye de karar verir.
payitaht abdulhamit oyunculari

Şivenaz ve Fuat’ın Abdulhamid’i indirme planları devam etmektedir, 

Payitaht’ın ekonomisini çökertmek için Osmanlı bankasını soyma planını devreye sokan Şivenaz ve Fuat, soygunu Tevfik paşanın üstüne atacaktır, Kırım için hazırladıkları planı devreye sokmaya karar verirler. Kırım Hanedanı Ahmet Tevfik paşaya banka açma teklifinde bulunurlar, aslında kafası da karışan Paşa, Abdulhamid ile konuşur ve sonrasında müthiş planla Şivenaz, Fuat ve İngiliz sefirinin oyununu bozarlar.
Bidar Sultanın kâbusları devam etmektedir, Şivenaz’ın odasında broşunu bulan Bidar Sultan Şivenaz’dan iyice şüphelenmeye başlamıştır.
Handan saraydan ayrıldıktan sonra Mehmet Selimi unutamamış ve geri kazanmak için çabalamaya devam etmektedir, Mehmet Selim’e pusula gönderir, Mislimelek eline geçen pusulayı önce vermek istemez ama sonra vicdanen rahatsız olur ve Mehmet Selime söyler, Mehmet Selim tepeye geldiğinde Handanın kendini aşağı attığını ve öldüğünü görür.
Mislimelek ablasının ölümünden sonra kendini toparlayamadığı için Abdulkadir’den ayrılmaya ve ailesinin yanına dönme kararı alır.
Zeynep hemşirenin sır dolu gizemli halleri devam ediyor, herkes gibi bende çok merak ediyorum, bu bölümde Mahmut Paşa (Hakan Boyav) nın bisiklet (velospit)ile olan tanışma sahnesi, sokaklarda yaptığı reklamları, Seniha Sultan ile olan diyalogları, anlayacağınız bayıldım, oyunculuk muhteşemdi.
Bakalım haftaya soyulan Osmanlı Bankasının paraları bulunabilecek mi? Abdulhamit Reval toplantısını engelleyebilecek mi? Bidar Sultan kâbuslarından kurtulabilecek mi? Ve tüm sorularımızın cevabını haftaya 58. Bölümde izleyeceğiz.

Payitaht Abdülhamid 59. Bölüm Tanıtım

 

 Editör

Feride özkılıç TEDİK
feridezkltdk@gmail.com

311 defa okundu.
Etiketlerpayitaht abdülhamid oyuncuları payitaht abdülhamid yeni sezon payitaht abdülhamid ne zaman başlıyor payitaht abdülhamid fragman payitaht abdülhamid 55 bölüm izle payitaht abdülhamid 1. bölüm payitaht abdülhamid yeni sezon oyuncuları payitaht abdülhamid 56. bölüm izle
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?DÖVİZ KURLARI
USD 5.3600     EURO 6.1048     IMKB 94524     ALTIN 222,454    
sanalbasin.com üyesidir