PAYİTAHT KARIŞIYOR…

Payitaht Abdulhamid’de, bu hafta’da Abdulhamid’in zekâsı ve siyasi dehası, bizleri bir kez daha kendine hayran bıraktı.

20 Ekim 2018 Cumartesi 09:50 < DİZİ HABERLERİ

PAYİTAHT KARIŞIYOR…

Payitaht Abdulhamid’de, bu hafta’da Abdulhamid’in zekâsı ve siyasi dehası, bizleri bir kez daha kendine hayran bıraktı.

Payitaht’ın huzur ve güven ortamını sağlamakla görevlendirilen Halil Halit paşa, Abdulhamid tarafından verilen hüt hüt teşkilatının da başına geçirilince işi daha da zorlaştı ve omuzlarındaki yük daha da ağırlaştı. Garonun kardeşini öldüren Samuel, suçu Halil paşanın üzerine atarak, Garo ve Halil paşayı karşı karşıya getirdi.

Bu arada Abdulhamid Reval görüşmesini engellemek için yeni planlarını devreye sokar. İngiliz ve Rus sefirlere telefon imtiyazını veren fakat telefonları dinleyerek, Vamberyimi yoksa Fuat efendinin mi hain olduğunu anlamaya çalışır.

payitaht bidar sultan kimdir

Edmund Rothschild için çalışan Şivenav ve Mısır Hidivi Fuat, Abdulhamid’i indirme planlarına devam ederler. Bidar Sultan ile uğraşan Şivenaz Zeynep hemşire ile beraber Bider sultanı bitirme planlarını hızlandırma kararı alır. Şivenaz Naime sultanı fikirleriyle zehirlerken, Bidar sultan son derece rahatsız olur. Bu arada Zeynep hemşirenin bu bölümde de, Abdulhamide olan öfkesi ve kız kardeşi merak konusu olmaya devam ediyor.
payitaht mahmut pasa kimdir

Vee Mahmut paşa, en keyifli en sempatik halleriyle yine karşımızdaydı.

astırmayı bir kez daha sevdiren paşanın gemiyle gelecek olan konuğu hem Seniha sultanın hem de izleyicilerin merak konusu oldu.
Heyecanla izlediğimiz dizide haftaya neler olacağını merakla bekliyoruz. Bakalım Abdulhamid Reval görüşmesini engelliyebilecek mi? Bidar sultan Şivenazın gerçek yüzünü görebilecek mi? Bekleyelim ve görelim…

Payitaht Abdülhamid 58. Bölüm Tanıtım

 

Editör

Feride özkılıç TEDİK

feridezkltdk@gmail.com

333 defa okundu.
Etiketlerpayitaht yeni bolumde neler oldu payitaht abdulhamit yeni oyunculari payitaht mahmut pasa payitaht abdulhamit bidar sultan kimdir
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir