PAYİTAHT KARIŞIYOR…

Payitaht Abdulhamid’de, bu hafta’da Abdulhamid’in zekâsı ve siyasi dehası, bizleri bir kez daha kendine hayran bıraktı.

20 Ekim 2018 Cumartesi 09:50 < FERIDE İLE DİZİ İZLE
 
Payitaht Abdulhamid’de, bu hafta’da Abdulhamid’in zekâsı ve siyasi dehası, bizleri bir kez daha kendine hayran bıraktı.
Payitaht’ın huzur ve güven ortamını sağlamakla görevlendirilen Halil Halit paşa, Abdulhamid tarafından verilen hüt hüt teşkilatının da başına geçirilince işi daha da zorlaştı ve omuzlarındaki yük daha da ağırlaştı. Garonun kardeşini öldüren Samuel, suçu Halil paşanın üzerine atarak, Garo ve Halil paşayı karşı karşıya getirdi.

Bu arada Abdulhamid Reval görüşmesini engellemek için yeni planlarını devreye sokar. İngiliz ve Rus sefirlere telefon imtiyazını veren fakat telefonları dinleyerek, Vamberyimi yoksa Fuat efendinin mi hain olduğunu anlamaya çalışır.

payitaht bidar sultan ile ilgili görsel sonucu
Edmund Rothschild için çalışan Şivenav ve Mısır Hidivi Fuat, Abdulhamid’i indirme planlarına devam ederler. Bidar Sultan ile uğraşan Şivenaz Zeynep hemşire ile beraber Bider sultanı bitirme planlarını hızlandırma kararı alır. Şivenaz Naime sultanı fikirleriyle zehirlerken, Bidar sultan son derece rahatsız olur. Bu arada Zeynep hemşirenin bu bölümde de, Abdulhamide olan öfkesi ve kız kardeşi merak konusu olmaya devam ediyor.
payitaht mahmut paşa ile ilgili görsel sonucu
Vee Mahmut paşa, en keyifli en sempatik halleriyle yine karşımızdaydı.
astırmayı bir kez daha sevdiren paşanın gemiyle gelecek olan konuğu hem Seniha sultanın hem de izleyicilerin merak konusu oldu.
Heyecanla izlediğimiz dizide haftaya neler olacağını merakla bekliyoruz. Bakalım Abdulhamid Reval görüşmesini engelliyebilecek mi? Bidar sultan Şivenazın gerçek yüzünü görebilecek mi? Bekleyelim ve görelim…

 

Payitaht Abdülhamid 58. Bölüm Tanıtım

 


Editör

Feride özkılıç TEDİK
feridezkltdk@gmail.com

 
171 defa okundu.
Etiketlerpayitaht abdülhamit reytingleri payitaht reytingleri payitaht abdülhamitte bu hafta payitaht fragman payitaht son bölüm youtube payitaht son bölüm payitaht abdülhamit bider sultan payitaht oyuncuları payitaht abdülhamid son bölüm payitaht 60 payitaht 59 bölüm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 06:04
Güneş 07:32
Öğle 12:40
İkindi 15:13
Akşam 17:36
Yatsı 18:59
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?13°ANKARA
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 5.3110     EURO 6.0579     IMKB 92708     ALTIN 210,418    
sanalbasin.com üyesidir