SEN ANLAT KARADENİZ, BEN ANLATINCA DELİ DİYORLAR

Reyting listelerini kasıp kavuran dizi yine zirvede. Sen Anlat Karadeniz 21 Şubat akşamı yayınlanan 5. Bölümü'yle yine nefesleri kesti!

23 Şubat 2018 Cuma 00:50 < EDİTÖR BAKIŞIYLA DİZİLER
 
Sen Anlat Karadeniz'in 5. Bölümü'nde neler oldu?
 
   Reyting listelerini kasıp kavuran dizi yine zirvede. 
 
   Sen Anlat Karadeniz 21 Şubat akşamı yayınlanan 5. Bölümü'yle yine nefesleri kesti!
NEFES VE TAHİR ile ilgili görsel sonucu
 
   Tahir Nefes'i ve oğlu Yiğit'i Rusya'ya kaçırmak isterken planlar bozulur. Onları tekneyle Rusya'ya götürecek olan Niko Nefes'i ve Yiğit'i Vedat'a teslim eder. Tahir Nefes'in Rusya'ya vardığı haberini almadan da Trabzon'a dönmeyecektir.
sen anlat karadeniz ile ilgili görsel sonucu
 
   Vedat Yiğit'i İstanbul'a gönderip Nefes'i Bulgaristan'da kuytu bir mekana getirir. Nefes'i öldürmeye kararlıdır. Nefes'ten hâlâ haber alamayan Tahir, Nefes'e verdiği telefonu arar. Nefes fırsatını bulup telefonu açar ve Tahir tüm konuşmalara tanık olur. Vedat'ın silahının patladığı an telefon kapanır!
 
   Bu sırada Eyşan da Mustafa'nın elindedir. Tahir'in canını korumak için Vedat'ın geçmişte işlediği cinayeti itiraf etmeden Eyşan'ı teslim etmeyecektir.
 
   Tahir acıyla, öfkeyle, canını dişine takıp Niko'yu bulur. Nefes'i koruyamadığını düşünse de Yiğit'i Vedat'ın eline bırakmamaya kararlıdır. Önceki gece Vedat'ın eli tetiğe Nefes'i öldürmek için gitmemiştir ve "denizden gelen kaplan" "ay ışığında uluyan kurtun" annesini nihayet kurtarır. Şimdi ise sıra ay ışığında uluyan kurttadır.
 
   Eyşan Yiğit'i İstanbul'a götürmekte olan Bülent'i arar. Nefes ve Tahir Bulgaristan'dan Trabzon'a dönerken, Bülent de Yiğit'i Trabzon'a getirmektedir.
Nefes ve Tahir'i kötü bir sürpriz bekler. Mustafa, Vedat'ın cinayeti itirafı karşılığında Eyşan'ı serbest bırakmış, Yiğit'i de Vedat'a teslim etmiştir.
Merve BAYSA
357 defa okundu.
Etiketlersen anlat karadeniz reytingleri sen anlat karadenizde bu hafta sen anlat karadeniz nefes dizi reytingleri reytingler
YORUM EKLE
    YORUMLAR
ANKARA ⇓
İmsak 05:02
Güneş 06:26
Öğle 12:49
İkindi 16:15
Akşam 18:59
Yatsı 20:18
Bu Sezon En Sevdiğiniz ve en Reyting aldığını düşündüğünüz Dizi Hangisi?


24°ANKARA
Süper Lig
1.Lig
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2046     EURO 7.2854     IMKB 96121     ALTIN 240,603    
sanalbasin.com üyesidir