SEN ANLAT KARADENİZ, BEN ANLATINCA DELİ DİYORLAR

Reyting listelerini kasıp kavuran dizi yine zirvede. Sen Anlat Karadeniz 21 Şubat akşamı yayınlanan 5. Bölümü'yle yine nefesleri kesti!

23 Şubat 2018 Cuma 00:50 < DİZİ FİLM HABERLERİ
 
Sen Anlat Karadeniz'in 5. Bölümü'nde neler oldu?
 
   Reyting listelerini kasıp kavuran dizi yine zirvede. 
 
   Sen Anlat Karadeniz 21 Şubat akşamı yayınlanan 5. Bölümü'yle yine nefesleri kesti!
NEFES VE TAHİR ile ilgili görsel sonucu
 
   Tahir Nefes'i ve oğlu Yiğit'i Rusya'ya kaçırmak isterken planlar bozulur. Onları tekneyle Rusya'ya götürecek olan Niko Nefes'i ve Yiğit'i Vedat'a teslim eder. Tahir Nefes'in Rusya'ya vardığı haberini almadan da Trabzon'a dönmeyecektir.
sen anlat karadeniz ile ilgili görsel sonucu
 
   Vedat Yiğit'i İstanbul'a gönderip Nefes'i Bulgaristan'da kuytu bir mekana getirir. Nefes'i öldürmeye kararlıdır. Nefes'ten hâlâ haber alamayan Tahir, Nefes'e verdiği telefonu arar. Nefes fırsatını bulup telefonu açar ve Tahir tüm konuşmalara tanık olur. Vedat'ın silahının patladığı an telefon kapanır!
 
   Bu sırada Eyşan da Mustafa'nın elindedir. Tahir'in canını korumak için Vedat'ın geçmişte işlediği cinayeti itiraf etmeden Eyşan'ı teslim etmeyecektir.
 
   Tahir acıyla, öfkeyle, canını dişine takıp Niko'yu bulur. Nefes'i koruyamadığını düşünse de Yiğit'i Vedat'ın eline bırakmamaya kararlıdır. Önceki gece Vedat'ın eli tetiğe Nefes'i öldürmek için gitmemiştir ve "denizden gelen kaplan" "ay ışığında uluyan kurtun" annesini nihayet kurtarır. Şimdi ise sıra ay ışığında uluyan kurttadır.
 
   Eyşan Yiğit'i İstanbul'a götürmekte olan Bülent'i arar. Nefes ve Tahir Bulgaristan'dan Trabzon'a dönerken, Bülent de Yiğit'i Trabzon'a getirmektedir.
Nefes ve Tahir'i kötü bir sürpriz bekler. Mustafa, Vedat'ın cinayeti itirafı karşılığında Eyşan'ı serbest bırakmış, Yiğit'i de Vedat'a teslim etmiştir.
Merve BAYSA
495 defa okundu.
Etiketlersen anlat karadeniz reytingleri sen anlat karadenizde bu hafta sen anlat karadeniz nefes dizi reytingleri reytingler
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir