Sezonun En Tatlı Dizilerinden Benim Tatlı Yalanım

Yaz tatiline girdiğimiz bu günlerde birçok dizinin sezon finali yapmasının ardından, yeni diziler art arda yayına girmeye başladı.

21 Haziran 2019 Cuma 10:00 < DİZİ HABERLERİ
Onlardan birisi de Benim Tatlı Yalanım, senaryo biraz bildik fakat keyifli ve eğlenceli seyredilecek bir dizi.
Başrollerini iki sevilen oyuncu paylaşıyor, Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer birlikte paylaşıyorlar.

Benim Tatlı Yalanım konusu

Dizinin konusuna gelince reklam şirketi sahibi olan Nejat,5 yaşındaki kızıyla birlikte yaşar. Fakat henüz sebebini bilmediğimiz bir nedenle kendisini terk eden karısının Afrika’da olduğunu söyleyip kızını kandırır, durmadan kendi yazdığı kartları ve mektupları kızına veren Nejat’ın yoluna Suna çıkar. Babası ablası ve abisiyle birlikte yaşayan Suna, abisinin sorumsuzluğu yüzünden kahvelerini kaybedecekken Nejat beyin kızıma anne ol teklifini kabul eder. Suna, babası ve kardeşlerine söylemez Nejat’tan 200 TL. Para ister ve Nejat da kabul eder.
Babasının kahvesini kurtaran Suna, artık Aylin’dir.
Nejat kızı Kayranın mutluluğu için her şeyi yapmaya hazırdır. Aslında sevimli bir konusu var. Dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacağını izleyip göreceğiz.
Dizinin yönetmeni Barış Erçetin ve Cihan Vural, oyuncuları Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nun dışında Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu'nun da kadrosunda yer aldığı “Benim Tatlı Yalanım” dizisi seyirciler tarafından oldukça sevildi.
Reytinglerde hiç fena değil ama eminim ilerleyen bölümlerden bizi biraz daha heyecanlı bölümler bekliyor.


Editör
Feride Özkılıç Tedik
Reyting tv yazarı
feridezkltdk@gmail.com
 
46 defa okundu.
EtiketlerBenim Tatlı Yalanım dizi reytingleri reyting sonuçları benim tatlı yalanım reytingleri benim tatlı yalanım konusu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir