Show Tv’nin Yeni Dizilerinden Biri Olan Gülperi...

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı var, senaryosu tanıdık ama güzel,

22 Eylül 2018 Cumartesi 09:56 < DİZİ HABERLERİ

Show Tv’nin yeni dizilerinden biri olan Gülperi

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı var, senaryosu tanıdık ama güzel, hapishaneden çıkan Gülperi, Gaziantep’te eski eşinin ailesinin yanında kalan çocuklarını, geri almak için, çocukluk arkadaşı Avukat Kadirden yardım ister, Kadirin sayesinde çocuklarına kavuşan Gülperi, yıllardır annelerini görmeyen, dedeleri ve ailesi tarafından beyinleri yıkanan çocuklarının,öfkeli tavırları karşısında çok üzülmesine rağmen, onların sevgisini kazanmak için elinden geleni yapmaya karar verir.
gullperi dizisi reytingleri
Kızı Bedriye’nin kaçırılmasının ardından Gaziantep’e giden Gülperi’nin, yaşayacaklarını hep birlikte izleyeceğiz.
Hem çocuklarının sevgisini kazanmaya çalışacak, hem de eski eşinin zengin Ailesi ile mücadelesini izleyeceğimiz dizi, ekranlara oldukça iddialı girdi.
Türkiye’nin belki de en iyi kadın oyuncularından olan Nurgül Yeşilçay’ın, maalesef yaptırdığı botokslardan olsa gerek, rolünün hakkını veremediğini düşünüyorum.
Yüzündeki botokslar, gülmesini, ağlamasını, öfkesini anlayacağınız, hiçbir ifadesini göremiyoruz, gösteremiyor, hatta konuşmasına bile yansıyor, izlediğimde inanamadım, ne olmuş böyle dedim, ki eminim benim gibi düşünen birçok kişi vardır.
Keşke o botoksları yaptırmasaydı da ifadelerini görebilseydik.
gulperi dizisi oyunculari
Dizide Nurgül Yeşilçay’a eşlik eden Timuçin Esen ise benim ekranlarda en çok görmek istediğim oyunculardan biri, çok başarılı, karizmatik, yetenekli ve iyi oynuyor.
Yıllardır her oynadığı diziyi beğenerek takip ettiğimiz ve Gülperi dizisinde de eski kayınpederi, zengin ve tanınmış bir ağayı oynayan Tarık Pabuççuoğlu’ nun oyunculuğu hakkında bir şey yazmamıza gerek yok, çünkü her zamanki gibi muhteşem.
Dizide avukat Kadirin eşini oynayan Ece Sükanın başarısı tartışılır, açıkcası dizide onu ilk gördüğümde hayır dedim, oyunculuğu bu dizi için sanki olmamış.
Tüm oyunculara her zaman söylediğimiz gibi, eğer bir dizide şive varsa çok iyi çalışılması lazım, bu dizide de şiveler çoğu yerde kaçtı, umarım düzeltilir.
Ekranlara yeni bir soluk getirecek olan dizi, sarsıcı hikâyesi, güçlü oyuncu kadrosu ile eğer eksiklikler giderilirse, reytinglerde iyi yerlerde olacağını düşünüyorum.

EDİTÖR

Feride Özkılıç Tedik
feridezkltdk@gmail.com

499 defa okundu.
Etiketlergülperi dizisi ne zaman başlayacak gülperi dizisi oyuncuları gülperi dizisi hangi kanalda gülperi dizisi reytingleri
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir