Söz 75.bölümünde Yaşananlar 76.bölüm Fragmanı

Star Tv'nin olmazsa olması haline gelen efsane Dizisi Söz de 75. bölümünde neler yaşanmıştı? 76. bölümünde neler olacak ?

29 Mart 2019 Cuma 23:07 < DİZİ FİLM HABERLERİ

Söz Dizisi 75. bölümünde neler yaşanmıştı?

Terör devleti için planlarına hız veren dost, Linda ve Dragan'a kurulacak ülkenin tarihini verir. Bu sırada Türkiye'yi içerden karıştıracak suikastlar için plan yapmaktadır.

Tim, Dragan'ı ortadan kaldırmakta kararlıdır fakat o sırada Dragan'ın yanında olan Karabatak kurulması planlanan terör devleti hakkında tehlikeli sonuç bilgiler ele geçirmek üzeredir. Tim hamle yapmak için Karabatak'tan gelecek haberi bekler fakat Karabatak'ın işi hiç rahat olmayacaktır.

Yavuz hücre evlerine yaptığı baskında şok edici bir suikast bilgisi elde eder; eylem'in yaşamı tehlikededir…

Yavuz arkasında cesetler bıraktığı hücre evinden hızla ayrılırken karşısında Derya'yı bulur. Artık geri dönüşü olmayan bir noktaya gelmişlerdir…

Söz 76. Bölümünde neler olacak ?

Söz dizisi 1 Nisan Pazartesi günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Söz'ün yeni bölümünden tüyoların gösterildiği fragman paylaşıldı. Fragmanda, Savcı Derya'nın eli kelepçeli götürüldüğü Yavuz'un arkasından izlediği görülüyor. Diğer taraftan, Tim, Dragan'ı bitirmek için harekete geçiyor. 
Ortalığın karışacağı Söz'ün yeni bölümünde Dragan canlı bomba yeleğini giymiş Ateş ile kendine kelepçe takmış hain tasarı peşindedir. Peki, Söz'ün 1 nisan Pazartesi günü oynayacak 76. bölümünde neler olacak ?

Söz 76 .yeni bölüm fragmanı....

Sıradaki Haber...

SÖZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

Diziler evlerimizin artık vazgeçilmez aktivitesi. Çoluk çocuk televizyonun karşısına geçip, çoğu zaman ağlayıp dertleniyoruz, kimi zamanda kahkahalarla gülüp eğleniyoruz. Kanallarda yayınlanan içinde, şüphesiz en çok izlenen, en çok reyting alan, dönem ve asker dizileri.


Söz dizisi nerede çekiliyor
 

EDİTÖR
Murat TUNÇ
reytingtv.com@gmail.com

314 defa okundu.
EtiketlerSöz 75.bölümünde yaşananlar söz 76.bölüm fragmanı söz konusu söz yeni bölüm ne zaman söz dizisi oyuncuları söz reytingleri dizi reytingleri
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir