SÖZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

Diziler evlerimizin artık vazgeçilmez aktivitesi. Çoluk çocuk televizyonun karşısına geçip, çoğu zaman ağlayıp dertleniyoruz, kimi zamanda kahkahalarla gülüp eğleniyoruz. Kanallarda yayınlanan içinde, şüphesiz en çok izlenen, en çok reyting alan, dönem ve asker dizileri.

05 Mayıs 2018 Cumartesi 22:42 < DİZİ FİLM HABERLERİ

SÖZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

Diziler evlerimizin artık vazgeçilmez aktivitesi. Çoluk çocuk televizyonun karşısına geçip, çoğu zaman ağlayıp dertleniyoruz, kimi zamanda kahkahalarla gülüp eğleniyoruz. Kanallarda yayınlanan içinde, şüphesiz en çok izlenen,

En çok reyting alan,dönem ve asker dizileri.

Sebebi ise, durumun ehemmiyeti ve özel oluşu. Dönem dizileri, bazen 50 sene öncesine, bazende 500 sene geriye götürüyor bizleri.  Bazıları güldürürken düşündürüyor, bazılarıysa bizleri alıp geçmiş zamana götürüyor.
Asker dizileri ise, en hassas olduğumuz “söz konusu vatansa gerisi teferruattır” sözünü gözler önüne seriyor. Bu dizilerden biride SÖZ; özel kuvvetler timinin mücadelesini, dost sandığının, nasıl düşman olduğunu, kumpas davaları, terörle mücadele ve kahramanca operasyonlarını anlatıyor.
Sadece ülkemizde değil, tüm dünyada asker dizileri izlenme rekorları kırıyor.
Söz dizisinin oyuncu kadrosu, senaryosu ve yönetmeni çok iyi, her bir oyuncu özenle seçilmiş, oyuncular, rollerini adeta yaşıyorlar ki(olması gereken de bu).
Başrollerini Serhat Kılıç, Mustafa Yıldıran, Mehmet Özgür, Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Aytaç Şaşmaz ve daha birçok başarılı isim paylaşıyor. Dizinin operasyon sahneleri oldukça göz dolduruyor, inanılmaz derecede başarılı.
Elbette bu kadar güzel bir dizide, yanlış olan şeyler, hatalar yok değil, ama bazen de görmezden gelmek gerekiyor.
Bazı diziler varki, yayınlandığı günlerde zirveyi kimseye bırakmadıkları gibi, aynı zamanda yüksek reytingler alarak listede ilk sıralara yerleşiyor, tıpkı bu dizi gibi.
Söz dizisinin sezon finalimi yoksa finalmi yapacağı henüz belli değil, ama umarım sezon finali yapar.
Söz her bölümü ile gerilim, adrenalin, yüksek enerji, duygusallık ve aynı zamanda aşk dolu, izlerken keyif alacağınız bir dizi.

Söz Dizisi nerede çekiliyor ?

Söz Karabayır diye bir yerde geçiyor, Mardinin, Dargeçit İlçesine bağlı bir köy olduğu ve çekimlerin orada gerçekleştirildiği zannediliyor, fakat söylenen ve büyük ihtimalle doğru olanda İstanbul, Esenler İlçesinde bir beldede çekiliyor olması.
Aslında yerin ya da ismin çok da önemi yok, önemli olan inandırıcılığı.
Bu vatan için, o kadar çok şehit verdik ki, saysak sayamayız. Bayrak inmesin, ezan susmasın, vatan toprağı bölünmesin diye canlarını ortaya koyan askerlerimizin hayatını anlatan Söz dizisinin tüm ekibine sonsuz teşekkürler.
Dizinin içerisindeki repliklerden bahsetmiştim onlardan bir tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum.
BEN BİR TÜRK ASKERİYİM, TARİH OKURUM AMA ESAS İŞİM TARİH YAZMAK.
Söz Dizisi reytingleri için tıklayınız
Söz Dizisi 45. Bölüm Fragmanı


Hazırlayan 
Feride Özkılıç Tedik
423 defa okundu.
EtiketlerSöz dizisi reytingleri söz dizisi nerede çekiliyor söz dizisi sezon finali söz dizisi bitiyormu dizi reytingleri söz reytingleri
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?*ANKARA
STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
ATV YAYIN AKIŞI
FOX TV YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir