Tek Yürek 8.bölüm Fragmanı Yayınlandı

Tek Yürek 7. bölümünde neler yaşandı? Tek yürek 8.bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

29 Mart 2019 Cuma 10:53 < DİZİ HABERLERİ
Tek Yürek 7. bölümünde neler oldu ?

Tek Yürek dizisi 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Tek Yürek dizisi 7. bölüm fragmanında; Gençler yanlış maça geldiklerini düşünürken Yiğit, herkesin içinde takımı bıraktığını söyler ve büyük şaşkınlık yaratır. Sait de Yiğit'in gidişi karşısında şaşırırken Deniz büyük üzüntü yaşar.

Tek Yürek Dizisi Oyuncu kadrosu

Karşılarına çıkan sürpriz takımla maç yapan ekip çok bozulmuştur; büyük farkla mağlup olmuşlardır. Halit onlara rakibi küçümsememek, saygı göstermek gerektiğiyle ilgili acı bir ders vermiştir. Bu sırada kardeşinin geleceğini düşünen Yiğit önemli bir karar alarak, Sait’in yanından ve takımdan ayrılır. Herkes şaşkınlık içindedir; üstelik ilk resmi maçları çok yakındır. Arkadaşları, Yiğit’e tepkilidirler, bundan en çok etkilenen ise Umut’tur. Bunu fark eden Halit, onunla yakından ilgilenir. Ama Sait bu durumdan çok hoşnut değildir.

Tek Yürek 8. bölümü ne zaman ?

Umut’a sessiz telefonlar gelmektedir. Bunu araştıran Halit ve İlknur umulmadık bir durumla karşılaşacaklardır. Öte yandan, babalarını cezaevinden tanıyan İskender’in ölüm haberi Osman’ı dehşete düşürür; Sait’le konuşacak, ama alacağı cevap onu hiç de mutlu etmeyecektir. Mehmet Selim’in yanında işe başlayan Yiğit’in ise, yeni patronunun yanında işler hiç de hayal ettiği gibi değildir. İlk resmi maçlarına saatler kala, Yiğit’in başının derde girdiğini öğrenen ekip yardıma koşar. Ancak bu kez işleri o kadar kolay olmayacaktır.

Tek Yürek 8. bölüm Fragmanı yayınlandı

Murat TUNÇ

reytingtv.com@gmail.com
EDİTÖR

144 defa okundu.
EtiketlerTek yürek 8.bölüm Fragmanı yayınlandı Tek Yürek 7. bölümünde neler oldu Tek Yürek Dizisi Oyuncu kadrosu tek yürek reytingleri
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir