Tek Yürek Dizisi Oyuncuları

Trt1'in Yeni Dizilerinden Tek Yürek Dizisi Oyuncularını sizler için araştırdık

28 Mart 2019 Perşembe 20:10 < DİZİ OYUNCULARI
Tek Yürek Dizisi Kadrosu

Hilmicem İntepe(Yiğit Saruhan) -Hercai)
19 Mayıs 1992 de dünyaya gelen Hilmicem İntepe aslen dansçıdır. Muğa doğumlu olan yakışıklı oyuncu Muğla Üniversitesi beden öğretmenliği bölümü mezunudur. Hilmicem İntepe’nin kariyeri kendi dans grubu ile Yetenek Sizsiniz’e katılması ile başlamıştır. Bu yarışmada yarı finale kadar gelen yakışıklı oyuncu çok dikkat çekmiş ve Acun Ilıcalı onu Survivor Ünlüler Gönüllülere seçmiş ve hayatını değiştirmiştir. Bodrum Güvercinlikten İstanbul’a taşınan Hilmicem İntepe Survivor’un efsanevi yarışmacıları arasında yer almış ve Survivor’a üçüncü defa katılsa da şampiyon olamamıştır. 2013 de Muhteşem Yüzyıl dizisinde Yavuz karakterine oynayan oyuncumuz hem oyunculuk dersleri almış hemde oyuncu ve modellik kariyerine başlamıştır. Daha sonra Bodrum Masalı dizisine erkek başrol olarak seçilen yakışıklı oyuncu hayat verdiği Kelebek karakteri ile ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu dünyaya ispat etmiştir.

Caner Kurtaran (Emre)
Caner Kurtaran 26 Ekim 1978’de İstanbul doğumludur ve 41 yaşındadır.  Yaprak Dökümü dizisinde hayat verdiği Şevket karakteri ile tanınmış ve sevilmiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan Caner Kurtaran Kırık Kanatlar isimli dizide Mehmet karakterine hayat vermesi ile tanınmaktadır. Son olarak 2015 de Bir Deniz Hikayesi dizisinde Semih karakterine hayat vermiştir.

Vildan Atasever (İlknur)
26 Temmuz 1981 de Bursa’da doğan Vildan Atasever 38 yaşının içinde olmasına rağmen hala güzelliği ile çok beğenilmektedir. aslen Erzurum güzeli olan Vildan Atasever Liseden sonra açık öğretime gitti ve radyolarda Dj olarak çalıştı. Best FM’de de görev yapan Vildan Atasever Kurtlar Vadisi dizisinde Nazlı Bekiroğlu olarak tanındı ve sevildi. Daha sonra Kadın İsterse dizisinde Hülya Avşar ile görev alan ve Buket karakterine hayat veren Vildan Atasever son dönemde Yaz’ın Öyküsü dizisinde kadın başrol Umut ve Muhteşem Yüzyıl Kösem Hümaşah Sultan rolleri ile çok tanındı. Türkiye’nin önde gelen kadın başrol oyuncularında olan Vildan Atasever Klavye Delikanlıları dizisinde Seyran rolü ile çok beğenilse de dizi tutmadı ve büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Arda Anarat (Umut Kara) 
1999 doğumlu olan Arda Anarat 20 yaşının içindededir. Leyla Şirin ajansa kayır olduktan sonra hayatı değişen Arda Anarat çocuk yaşta yıldız olan isimlerdendir. Arda Anarat’ın en çok tanındığı projesi Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul beyin kardeşi Dündar Beye hayat vermesi ile olmuş ve dünyanın izlediği dizide kendini dünyaya pazarlamıştır. Daha sonra Çukur dizisi yapımcısı Ay Yapım tarafından kadroya alınan Arda Anarat Çukur dizisinde hayat verdiği Efe karakteri ile de çok sevilmiş ve Tek Yürek dizisi kadrosuna başrol olarak dahil edilmiştir. Anıl Anarat oyunculuk derslerini tamamlamış ve geleceğin yıldızı olmayı bekleyen bir oyuncudur.
Ben Umut Kara. Kimi garip çocuk Umut der, kimi zeki, bazılarıysa aptal. Farklıyım işte, babamın kabul etmediği bu, benden utanmasına sebep. Gerçi dostlarım öyle düşünmüyor. İyi ki varlar. Ama yine de bir burukluk var içimde. İdare etmek değil, başarılı olmak istiyorum. Belki de olurum? Hayatımda ilk kez babama ben de varım derim.

Tayanç Ayaydın (Halit)
Tayanç Ayaydın denilince akla Hayat Şarkısı dizisinde hayat verdiği Hüseyin Cevher karakteri geliyor ancak Tayanç Ayaydın’ın yükselişi Sakarya-Fırat dizisinde hayat verdiği Osman Kanat rolü ile olmuştur. 7 Ağustos 1979’da kültür başkenti İstanbul’da dünyaya gelen Tayanç Ayaydın 2008 de En İyi Erkek Oyuncu Ödülüne layık görülmüş bir efsanedir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Tayanç Ayaydın 2011 yılında oyuncu Bulut Köpük ile evlenmiş ve aynı yıl boşanmıştır Tayanç Ayaydın son olarak 2017 de Atv’nin efsane dizisi Kırgın Çiçekler kadrosuna dahil olmuş ve Ejder karakteri ile ne kadar başarılı bir isim olduğunu bir kez daha ispat etmiştir.

Anıl Tetik (Yusuf Zengin) – Arabulucu-
1 Temmuz 1991 de İstanbul’da dünyaya gelen anıl Tetik aslen Kırklareli çocuğudur. Kadir Has Üniversitesi’nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünü bitiren Anıl Tetik’in hayatı Survivor Gönüllüler’e seçilmesi ile bir anda değişir. Survivor yarışmacısı olarak halkın sevdiği bir isim olan Anıl Tetik oyunculuk derslerini tamamlayarak Alemin Kralı dizisi ile oyunculuk hayatına başlamıştır. Anıl Tetik’in Survivor’dan sonra hayatına en büyük katkı sağlayan yapım ise Hayat Bazen Tatlıdır dizisi olmuştur. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Koray’a hayat veren Anıl Tetik oyunculu konusunda başarısını ve yeteneğini ispat etmiş ve Tek Yürek dizisinde başrol oynamayı hak etmiştir.Anıl Tetik daha sonra  Kızlarım İçin projesinde yer alsa da dizi tutmamış ve hayal kırıklığı yaşamıştır.

Kaan Altay Köprülü(Akif Gülmez) -Çocuk Kalpli-
Kaan Altay Köprülü Şebnem Doğruer’den oyunculuk dersleri almıştır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Kaan Altay Köprülü şuanda tiyatro oyunlarına devam etmektedir. Kaan Altay Köprülü  Art İstanbul oyuncusudur.

Tugay Bahşi(Mazlum Kahraman)
Tugay Bahşi Bodrum Masalı dizisinde hayta verdiği Mert karakteri ile tanınmıştır. 1994 yılında Antalya’da doğan yakışıklı oyuncu 25 yaşındadır. Viyana’da yabancı dil eğitimi alan Tugay Bahşi Türkiye’ye dönünce oyuncu olmaya karar vermiş ve Nezaket Coşkun’dan kamera önü oyunculuk dersleri almıştır.

Atakan Yılmaz (Oğuzhan Özgür) – Becerikli-
Atakan Yılmaz İyi oyun dizisinde Hilti karakterine hayat vermiştir. Atakan Yılmaz tiyatro sahnelerinden televizyona geçmiştir Angina Pektoris oyunu ile Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülünü almıştır.

 

Eslem Akar(Deniz)
Eslem Akar 4N1K dizisinin Ece’si olaran tanındı. 23 Mart 1998 da dünyaya gelen güzel oyuncu Eslem Akar daha 21 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. Bahçeşehir Üniversitesinde Mimarlık eğitimi almaya devam eden Eslem Akar güzelliği ve üstün oyunculuk yetenekleri ile Türkiye’yi büyülemiş gençlerin hayali olmuştur. İlk olarak Trt 1 de yayınlanan Sende Gitme dizisinde yer alan güzel oyunu daha sonra uzun süre oyunculuk dersleri almış ve kendini geliştirerek Avlu dizisine seçilmiştir. Avlu dizisinin Ecem’i olarak çok sevilen Eslem Akar diziden ölerek ayrılmış ve hayranlarını çok üzmüştür.

Şakir Güler(Selçuk)
Şakir Güler 1987 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Film ve Sinema mezunu olan Şakir Güler Sevda Kuşun Kanadında dizisinde hayat verdiği Tom karakteri ile tanınmıştır.  Nalan Yıldırım Castingin oyuncusu olan Şakir Güler Alın Yazım isimli dizi de 2 sezon yer aldıktan sonra Seddülbahir 32 Saat dizinde bayram karakterine hayat vermiştir. Şakir Güler’in hayatının dizisi ise Trt 1’in yeni dizisi Tek Yürek olacaktır zira rolü çok güzel

Doğan Can Sarıkaya (Rüzgar)
Doğan Can Sarıkaya 2004 İstanbul doğumludur. İlk olarak Uludağ Limonata ve Kinder Süpriz reklamlarında oynamış ve tatlılığı ile çok beğenilmiştir, Doğan Can Sarıkaya ilk dizi deneyimini ise Küçük Ağa dizisi ile yaşamıştır. Daha sonra en çok tanındığı Yeter dizisinde Kaan karakterine hayat vermiş ve çok sevilen ve tanınan bir çocuk oyuncu olmuştur. Doğan Can Sarıkaya son olarak Çukur dizisinde Acar karakterine hayat vermiştir.

Bülent Ergün
Bülent Ergün 1968 Trabzon doğumlu sinema ve dizi oyuncusudur. 51 yaşında olan Bülent Ergün son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde yer almıştır. Daha önce de Yalaza, Kalp Atışı , Vatanım Sensin dizilerinde rol almıştı.

Kadriye Kenter(Asude)
Kadriye Kenter 1954 doğumludur ve İstanbul Belediye Konservatuvarı mezunudur. Kadriye Kenter Siyah Beyaz Aşk dizisinde Handan karakterine hayta vermiştir. Daha önce de Ölene Kadar dizisinde Zakire karakterine hayat vermiştir.

İbrahim Yıldız(Osman)
Son olarak Keşif filminde yer almıştır.  İbrahim Yıldız Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Lagari Hasan olarak tanınmıştır.

 

Murat TUNÇ

Reyting Tv yazarı

reytingtv.com@gmail.com
EDİTÖR

133 defa okundu.
Etiketlertek yürek oyuncuları tek yürek oyuncu kadrosu tek yürek yiğit tek yürek hilmicem tek yürek anıl
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir