The ınvestigator: A British Crime Story

Dünya televizyon tarihinde gelmiş geçmiş en iyi yedi polisiye diziden biri olarak kabul edilen yapıma gelin biraz daha yakından bakalım.

27 Eylül 2018 Perşembe 10:25 < DİZİ FİLM HABERLERİ

The Investigator: A British Crime Story

Dünya televizyon tarihinde  gelmiş geçmiş en iyi yedi polisiye diziden biri olarak kabul edilen yapıma gelin biraz daha  yakından bakalım.

Ünlü TV Yapımcısı Simon Phillip Cowell’ın yarattığı bu program çok iyi kurgulanmış, kusursuz bir senaryoya benzesede aslında hayatın kendisi. Onu rakiplerinden üstün kılan en önemli fark bu.
The Investigator: A British Crime Story ile ilgili görsel sonucu

Başrolde ekibiyle birlikte izlediğiniz; Mark Williams-Thomas; kariyerinde dünyaca ünlü kriminal olayların bir çoğunu çözmüş  gerçek bir dedektif. Bu programda eski polisimiz üzerinden en az 30 yıl geçmiş ve kimsenin çözemediği dava dosyalarını çözüp, geçte olsa adaleti yerine getiriyor.

Mini sezonlardan oluşan bu yapımda çekimler yıllarca sürebilse de buna değiyor. İzlerken kendinizi gerçek bir Sherlock Holmes’la karşı karşıya bulacaksınız desem yalan söylemiş olmam. Çünkü İngiliz dedektifimizin ulusal basında ünvanı  bu.

Benim düştüğüm hataya düşüp gece izlemenizi önermem çünkü sabaha karşı yayımlanmış tüm bölümleri izlemiş olarak bulabilirsiniz kendinizi.
Dikkat edin derim :)

EDİTÖR

Melissa Yüksel
melissa.yuksel.11@gmail.com

470 defa okundu.
EtiketlerThe Investigator hangi kanalda The Investigator: A British Crime Story dizisi yabancı diziler
YORUM EKLE
    YORUMLAR
Yeni sezonun en iyi Dizisi, sizce hangisi ?STAR TV YAYIN AKIŞI
TRT 1 YAYIN AKIŞI
SHOW TV YAYIN AKIŞI
TV8 YAYIN AKIŞI
sanalbasin.com üyesidir